Загадковий інопланетянин: у Києві помітили дивне «створіння»

PLAXA
Мережу сколихнули загадкові відео, які одразу почати з’являтись у Твіттері та ЗМІ. Істоту з дивним шоломом на голові бачили в різних точках столиці.

Загадковий інопланетянин спочатку з’явився у полі, де він розгублено крутив головою. Складалось враження, що літаюча тарілка просто викинула його і полетіла геть. На відео в соціальних мережах він розгулює містом та роздивляється людей та сидить на Хрещатику біля безхатька, який вже стільки всього бачив у цьому житті, що геть не зважає на інопланетну істоту.

Але це не зйомки нового гостросюжетного серіалу від Netflix і не справжня атака інопланетян. Яскравим метеоритом на музичному просторі спалахнув новий загадковий артист PLAXA. Немов НЛО він увірвався в навушники українських слухачів.

НЛО в місті Київ

Цей загадковий інопланетянин ще не до кінця розуміє земні правила. Але він дуже хоче допомогти нам зберегти свою планету і нагадати людям про справжні цінності та істини. Бо люди почали знищувати самих себе.

Його космічний зореліт приземлився в Україні, адже саме Україна зараз є центром усіх ключових подій, що відбуваються у світі та змінюють хід історії. Навколо неї зосереджена увага не тільки усіх інших країн світу, але і, як виявилось, багатьох інопланетних цивілізацій.

У деяких галактиках просто мовчки спостерігають за нами та жують свій поп-корн із присмаком зоряного пилу. А PLAXA вирішив особисто познайомитись з українцями і поділитись із ними своїм досвідом. Він блукає вулицями Києва та знаходить нових друзів, танцює із ними, спостерігає за ними, вчиться чомусь у них і намагається навчити їх тому, що знає.

“Все можливо” — перша пісня, якою інопланетний PLAXA вчить нас любити життя. Себе, свій Всесвіт, який ми самостійно створюємо своїми руками! “Все в житті можливо! Все для нас з тобою!”. Варто це не забувати.

Читайте також

Замість таблеток від безсоння: український гурт написав пісню, яка допомагає заснути

Замість таблеток від безсоння: український гурт написав пісню, яка допомагає заснути

«Наступна зупинка — Крим»: «Антитіла» у кліпі показали, як військові воюють на передовій

«Наступна зупинка — Крим»: «Антитіла» у кліпі показали, як військові воюють на передовій

Олександра Заріцька
Попередній матеріал

Солістка гурту KAZKA заручилась: Олександра Заріцька виходить заміж

Alina Pash
Наступний матеріал

Буде звучати на весіллях: 5 фактів про нову пісню Alina Pash

Новини партнерів