Маша Собко

Маша Собко
Повне ім'я:
Маша Собко
Дата народження:
26 ноя 1990 року
Місце народження:
Київ, УРСР, СРСР
Професії:
Співачка
Найкращі роботи:
Кліпи "Я тебе люблю", "Ненавиджу", "Сон на місяці" (feat.Andreas), "Підемо зі мною", "Випадкове щастя", "За Тобою"; посіла третє місце у талант-шоу «Україна сльозам не вірить»
Соцмережі зірок:

Маша Собко стала справжнім відкриттям телепроекту «Шанс». Незважаючи на те, що перемогу Марія не здобула, вона сподобалася продюсерам і розпочала сольну кар'єру. Її дебютна пісня «Дурне кохання» отримала гарячу ротацію на радіо «Люкс FM». У 2010 році співачка пройшла у фінал національного відбору «Євробачення», але, незважаючи на однакову кількість голосів, представником від України Маша не стала, оскільки журі віддали перевагу співачці Alyosha. Тим не менш, Собко все ж таки представляла рідну країну на менш масштабному, але не менш відомому конкурсі «Нова хвиля 2011» у Юрмалі, де здобула друге місце. Широкій публіці відомі кліпи Маші на пісні «Я тебе люблю», «Ненавиджу», «Сон на місяці», «Підемо зі мною!», «Випадкове щастя».

Журнал «Viva!» номінував Машу Собко як одну з найкрасивіших жінок України, а у жовтні 2013 року журнал вийшов із весільною обкладинкою, на якій красувалися новоспечені чоловік та дружина: оператор Артем Онещак та співачка Марія Собко.

У квітні 2015-го у подружжя народилася дочка, якій вони дали незвичайне ім'я Малена. 

Новини партнерів