Розмова почалась з теми ранкових подій 17 жовтня, коли столиця України піддалася масованій атаці дронів. Журналіст запитав, яким був для Олени та її родини цей ранок.
«Мій ранок був такий самий, як і для вас. Ви тут знаходитесь у тих самих умовах, як і всі українці. Я сьогодні прокинулась о 6:17, мені здається. На 6:30 був заведений будильник, щоб готувати сина до школи. І, як і всі, мали вирішити, що робити. Але дітей треба погодувати. Я піднялася, приготувала сніданок», — розповіла Зеленська.
«Ми всі тут в однакових умовах. Ти не можеш планувати своє життя більше, ніж на декілька хвилин. Але ми все одно плануємо, тому що відкладати життя — це означає піддатися цьому терору», — додала перша леді.
Олена зазначила, що ракетні атаки та атаки дронами-камікадзе, що посилилися з 10 жовтня, вже зруйнували багато планів. Проте вона висловила сподівання, що на наступному тижні їх вдасться надолужити.
![Олена Зеленська](https://viva.ua/storage/shares/02_09_2022/635184a282707.jpg)
Перша леді поділилась, як російські удари зачіпають її особисто.
«Нещодавню загибель молодої вагітної жінки від атаки російського дрона в столиці ми переживали разом із представницею моєї команди — вона знала Вікторію особисто. Я своєю чергою добре знаю лікарів "Охматдиту", які зазнали тяжкої втрати минулого тижня: російська атака забрала життя молодої дитячої лікарки — гематолога Оксани Леонтьєвої. Коли гине людина, гине всесвіт. І жодні руйнування із цим не порівняти», — сказала Олена Зеленська.
Також перша леді звернулася до світу з проханням продовжувати надавати різнопланову допомогу. Вона подякувала Німеччині за їхній вклад, але м'яко дорікнула, що слід було б допомогти раніше.
«Закликала долучитися світовий бізнес, бо наш і так несе на собі основний тягар. Подякувала Німеччині за нову допомогу, але, якби вона надійшла раніше, багатьох жертв і руйнувань ми могли б уникнути», — уточнила Зеленська.
Фото: Інстаграм Олени Зеленської