Зірка «Кварталу 95» Олена Кравець розповіла, чи попередив її Зеленський, що буде війна

Олена Кравець
Олена Кравець розповіла, чи знала наперед про війну.

Акторка та ведуча Олена Кравець не вірила у те, що в Україні буде війне, тому не одразу поїхала зі столиці, коли почалося повномасштабне вторгнення росії. Зірка пояснила, чому до останнього не хотіла залишати країну.

«Багато хто, сусіди, якщо бачили мене в ліфті, казали: "О, ми вас бачимо, значить, все буде добре". Я дуже щиро вірила, що це бряцалки зброєю. Що це все неможливо. Це неможливо усвідомити, прийняти, допустити. Ну як? Та ну ні. Ну що завгодно, ну якось вони будуть там. Це такі методи, така політична зараз стратегія, що завгодно. Ми не знали», — розповіла Олена Кравець глядачам YouTube телеканалу «Україна», в програмі «Зірковий шлях».

Читайте також

Весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц

Весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц

Брітні Спірс вагітна: 40-річна співачка чекає на третю дитину

Брітні Спірс вагітна: 40-річна співачка чекає на третю дитину

Акторка говорить, що, коли почалися бойові дії, вірила у те, що все скоро скінчиться.

«Ми виїхали під Київ до друзів. І планували там перечекати чи дочекатися якихось новин. Бо була надія, що це все дуже швидко скінчиться. Що зараз це так, несерйозно. Ну не може бути такого у 21 ст. Ну не може! Ну як? Зараз щось відбудеться, зараз чи будуть якісь перемовини, от зразу, отак. Ну а потім, коли вже з кожною годиною ти розумієш, що ця агресія тільки заглиблюється, і становиться все страшніше. І потім поруч із домом, де ми перебували, впав гвинтокрил, і ще був один такий вибух, я не пам'ятаю навіть, як я опинилася в підвалі цього будинку з дітьми і з водою. Якісь такі стерті у свідомості спалахи. І потім чоловік повернувся, він заправляв машину, і каже: «Все, я вас буду відвозити», — говорить Кравець.

Елена Кравец с мужем и детьми

Олена Кравець з чоловіком Сергієм та дітьми — двійнятами Іваном і Катериною

Чоловік відвіз артистку з дітьми на Західну Україну, і там повідомив, що їде назад.

«Я не знала. Я його розуміла. Я дуже хвилювалася. Він поїхав до Києва. І все, ми залишилися. А потім і там стало небезпечно, і я не спала зовсім. Ну і все, і ми вирішили їхати далі, тому що було просто страшно», — сказала Олена Кравець.

Олена Кравець з 18-річною донькою Марією

Елена Кравец и ее муж Сергей

Читайте також

Фото: соцмережі

Брітні Спірс
Попередній матеріал

Брітні Спірс вагітна: 40-річна співачка чекає на третю дитину

Ivan NAVI
Наступний матеріал

До сліз: Ivan NAVI та бандуристка KRUTЬ презентували нове прочитання пісні 1910 року

Новини партнерів