Телеведуча Олена-Крістіна Лебідь розповіла про свою родину в окупованому місті

Олена-Крістіна Лебідь
Ведуча поділилася теплими спогадами про маму, яка наразі перебуває на окупованій російськими військами території України.

Після початку повномасштабної війни росії проти України ведуча проекту «Аферисти в сітях» на Новому каналі Олена-Крістіна Лебідь твердо вирішила лишатися у Києві. А її мама, яка проживає у рідному місті зірки, опинилася під російською окупацією та досі чекає на звільнення.

«У мене під окупацією, на жаль, не лише мама, а й уся родина. Вся. Усі рідні. У різних містах, але всі відрізані. Спілкуватися вдається рідко, але ми розуміємо, що це не найгірше. Тому терпимо!» — розповіла Олена-Крістіна.

Читайте також

Леся Нікітюк про зміни в особистому житті: «Довелося відмовитися від планів на сімейне життя»

Леся Нікітюк про зміни в особистому житті: «Довелося відмовитися від планів на сімейне життя»

За найріднішою людиною ведуча страшенно сумує, адже не звикла не бачити маму так довго.

«За кожної можливості виривалася з Києва і мчала до неї хоча б на двійко днів. Оце я зараз води розведу... Пригадую, як вона мене після гостювання біля під'їзду цілувала на добру путь. І клала на перекус у дорогу свій фірмовий штрудель з гарбузом та морквяні котлетки. Стояла у дворі в будь-яку погоду, аби до останнього проводити мою машину поглядом. І побачити, як я роблю «цьом» рукою, — усміхається Лебідь. — Боже, як я сумую, мамо…»

На жаль, росіяни повністю заблокували шляхи виїзду з окупованої території на підконтрольні Україні території. Але ЗСУ обов’язково звільнять окуповані землі, і кожен зможе повернутися додому й обійняти своїх близьких.

Олена-Крістіна Лебідь з мамою

Олена-Крістіна Лебідь з мамою

Фото: пресслужба, соцмережі

Олександр Бережок
Попередній матеріал

Зірка «Дизель Шоу» Олександр Бережок показав новонароджену доньку

Бєдняков
Наступний матеріал

Андрій Бєдняков порівняв росію з насильником: «Аб'юзер залишається ні з чим»

Новини партнерів