Бред Пітт

Бред Пітт
Повне ім'я:
Бред Пітт
Дата народження:
18 дек 1963 року
Місце народження:
Шауні, Оклахома, США
Професії:
Актор та продюсер
Найкращі роботи:
Один із продюсерів фільму «12 років рабства»; фільми «Тельма та Луїза», «Інтерв'ю з вампіром», «Бійцівський клуб», «Великий куш», «Дванадцять друзів Оушена», «Містер і місіс Сміт»

Важко уявити, але відомий актор з модельною зовнішністю, мрія мільйонів жінок по всьому світу в юнацтві не йшов на контакт із ровесницями і уникав дівчаток, за що був прозваний "незайманий". Так Пітта називали і університеті. Лише кіно надало йому впевненості у собі, дозволило стати справжнім професіоналом своєї справи, а також двічі бути удостоєним звання «Найсексуальніший чоловік серед живих» за версією журналу People.

До початку успішної кар'єри в кіноіндустрії, Бред Пітт встиг попрацювати водієм, перевізником меблів, і навіть зазивалою в мережі ресторанів «El Pollo Loco», де мав у костюмі гігантського курчата запрошувати перехожих відвідати їхній заклад. Незабаром після численних кастингів епізодичних ролей у малобюджетних фільмах до Пітта прийшла слава. За роль у фільмі «Інтерв'ю з вампіром» актор отримує свої перші дві премії на MTV Movie Awards 1995 року.

З того часу успіх фільмів, в яких Пітт знімався з не менш іменитими колегами, став для нього природним: «Легенди осені», фільм «Сім», в якому актор зіграв з Морганом Фріманом і Гвінет Пелтроу, «Знакомтеся , Джо Блек»… Серед найбільш відомих широкому глядачеві картин варто відзначити фільм "Троя", в якому Бред Пітт зіграв роль войовничого Ахіллеса, "Дванадцять друзів Оушена", а також комедійний бойовик "Містер і місіс Сміт".

У вересні 2016 року Анджеліна Джолі подала на розлучення з Бредом Піттом, тому незабаром актор знову буде одним із найзавидніших холостяків у світі. У шлюбі з Джолі Пітт виховував трьох прийомних і трьох рідних дітей: Шайло Нувель, Вів'єн Маршелін і Нокс Леон.

Новини партнерів