LOBODA представила першу пісню з початку війни: «Мені було складно почати знову співати»

LOBODA
Світлана Лобода випустила щемливу пісню українською мовою.

3 червня — рівно 100 днів війни, яку Росія веде проти України. У цей день Світлана Лобода, яка недавно запустила проект допомоги українцям, представила україномовну пісню «Молитва» та кліп до неї. Чорно-біле відео з оркестром і співачкою посеред церкви передає біль від смертей і руйнацій, які на нашу землю принесло вторгнення ворога.

Читайте також

Біллі Айліш поцілувала український прапор, який їй передала Jerry Heil

Біллі Айліш поцілувала український прапор, який їй передала Jerry Heil

Ще одне розлучення? Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе переживають кризу шлюбу через війну

Ще одне розлучення? Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе переживають кризу шлюбу через війну

«Я довго не могла зібрати себе. Перші дні я просто плакала. Вся моя сім'я, як і сотні інших сімей, вибиралася з Ірпіня, що горів. Всі мої дії були спрямовані на їх порятунок та допомогу тим, кому вона була життєво необхідна. Всі історії та свою особисту я пережила кожну секунду від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. А потім мене знайшла "Молитва". Це не пісня, це висловлювання. Це спроба проговорити для себе, що любов обов'язково переможе смерть, а «світло переможе темряву». Наша Україна, безперечно, вистоїть і знову розквітне. Наші люди обов'язково будуть щасливими на своїй землі. "Молитва" — це мій біль, покладений на ноти. Було складно знову почати співати. Дуже складно. Але музика, як тонка смужка світла, пробивається крізь найчорніші дні. Ми ще святкуватимемо життя на нашій прекрасній землі і пісні співатимемо не від болю, а від щастя», — коментує Світлана Лобода.

LOBODA

Зйомки відеоряду для «Молитви» проходили у Ризі, в церкві святого Петра.

LOBODA

Крім LOBODA, у відео беруть участь 45 музикантів Ризького оркестру. Над створенням пісні та кліпу працювала українська та латвійська команда, режисером виступив Інді Хайт. Авторка ідеї відео та саундпродюсерка треку — Світлана Лобода.

Читайте також

Локація, оркестр та багато організаційних моментів були надані Латвією безкоштовно як підтримка української творчої команди.

Нагадаємо, в березні Інстаграм-аккаунт Світлани Лободи було заблоковано в Україні. Наразі він знову доступний. 

Ірина Білик
Попередній матеріал

Ірина Білик прокоментувала службу свого ексчоловіка Дмитра Дікусара в ЗСУ

Артем Пивоваров і DOROFEEVA
Наступний матеріал

Мурашки по шкірі: Артем Пивоваров і DOROFEEVA презентували чуттєвий дует на вірші Шевченка

Новини партнерів