Брітні Спірс вагітна: 40-річна співачка чекає на третю дитину

Брітні Спірс
Брітні Спірс оголосила про свою вагітність. Американська поп-зірка очікує на народження дитини від 27-річного нареченого Сема Асгарі.

Неочікувана новина з-за океану: Брітні Спірс повідомила в Інстаграм, що чекає на народження першої спільної дитини з фітнес-тренером Семом Асгарі, з яким вже давно перебуває у стосунках. Співачка має двох синів — 16-річного Шона та 15-річного Джейдена від шлюбу з Кевіном Федерляйном.

Брітні Спірс зізналась, що раптом помітила, як почала набирати вагу після недавньої поїздки на Мауї з коханим: «Отже, я зробила тест на вагітність… і ух… у мене буде дитина». Зірка написала, що вона «не буде так часто виходити на вулицю», щоб папараці не фотографували її, як це було під час минулих вагітностей. Розмірковуючи про свій минулий досвід, Спірс розповіла, що пережила перинатальну депресію.

Читайте також

Брітні Спірс і Сем Асгарі

«Це важко, тому що, коли я була вагітна, у мене була перинатальна депресія… Мушу сказати, що це абсолютно жахливо. Жінки тоді про це не говорили… Деякі люди вважали небезпечним, якщо жінка так скаржилася з немовлям усередині, але тепер жінки говорять про це щодня… дякувати Богу, ми не повинні тримати цей біль у таємниці», – написала артистка.

Брітні планує «займатися йогою щодня» замість того, щоб виходити на вулицю, і додала: «Буду поширювати багато радості та любові!».

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Брітні Спірс і Сем Асгарі

Брітні Спірс і Сем Асгарі

Фото: Інстаграм, Getty Images

Анна Добриднєва
Попередній матеріал

Анна Добриднєва присвятила пісню всім українським дітям, які через війну втратили своє дитинство

Олена Кравець
Наступний матеріал

Зірка «Кварталу 95» Олена Кравець розповіла, чи попередив її Зеленський, що буде війна

Новини партнерів