Вау! Телекомпанія HBO купила український серіал

HBO купила український серіал
Телекомпанія HBO придбала права на демонстрацію кримінального серіалу «Зломовчання».

Права отримала група преміум-класу HBO Europe, до якої входять телеканали HBO, HBO2, HBO3, Cinemax та Cinemax2. Тепер його зможуть побачити усі передплатники НВО у країнах Центральної та Східної Європи. І так, це саме той сервіс, відомий своїми хітами «Ігри престолів», «Секс і місто», «Справжній детектив», «Клан Сопрано», «Теорія великого вибуху», «Чорнобиль» та «Молодий Папа».

Серіал також придбала компанія Lumière для фламандськомовних глядачів країн Бенілюксу. Наразі міжнародний дистрибутор проекту Beta Film веде переговори про нові угоди та додаткові території для показів проекту.

«Зломовчання» знято за бестселером відомого хорватського журналіста та письменника Драго Хедла «Виборче мовчання». Книга увійшла до числа 33 найкращих європейських кримінальних романів 2018 року. Сюжет заснований на реальних подіях – розслідуванні Драго лаштунків секс-індустрії та роботи злочинного міжнародного конгломерату, який викрадає молодих дівчат для роботи у європейських будинках розпусти.

Читайте також

Українська прем'єра серіалу «Зломовчання» відбулася 10 грудня 2021 на OLL.TV.

«10 грудня, на презентації нашого серіалу «Зломовчання», я сказав, що цей день увійде до історії української індустрії серіального виробництва, – каже керівник напряму OLL.TV original Дмитро Кіцай. – І ось, за два місяці, НВО купує цей український серіал і робить це не «на вагу», як було раніше, сплачуючи незначні гроші, коли угода тішила українських продюсерів швидше іміджево, а купує як серйозний продукт у повноцінного, рівного гравця. І це надзвичайно важливий сигнал для українських продюсерів. Це сигнал, який нагадує нам, що ми є гравцем величезної екосистеми світового контенту, що наш продукт може зацікавити світові платформи. Що наші історії можуть заробляти на висококонкурентному ринку. Це сигнал сміливіше посилювати виробництво якісного локального продукту, не озираючись на східного сусіда».

Зломовчання

Серіал створений українською онлайн-платформою OLL.TV, компанією Star Media у співпраці з хорватською компанією Drugi Plan та хорватським мовником HRT, а також німецьким дистриб'ютором Beta Film. Також як співпродюсер до проекту приєдналася німецько-французька мовна група ZDF/ARTE.

Режисер картини – Далібор Матанич: у його фільмографії – робота над серіалом Netflix The Paper. Сценарій «Зломовчання» написав Мар'ян Алчевський – автор серіалу Success для HBO Europe.

Зйомки проходили у Хорватії та Україні у 2021 році.

Про проект: серіал «Зломовчання»

  • Кількість серій: 6
  • Режисер-постановник: Далібор Матаніч
  • Автор сценарію: Мар'ян Алчевський
  • Продюсери: Небойша Тараба, Міодраг Сила, Влад Ряшин, Надя Рехтер-Гарєва, Рита Гребенчикова, Федір Гречанінов, Юлія Трибушна, Дмитро Кіцай, Віталій Чирков
  • У ролях: Ксенія Мішина, Горан Богдан, Дарко Мілас, Сандра Лонкарик, Віктор Сарайкін, Андрій Ісаєнко, Ірина Веренич-Островська.

Дія відбувається в наші дні у Хорватії та в Україні. Перша дівчина потонула, друга померла від передозування наркотиків, а головний підозрюваний невдовзі виявляється невинним і… теж мертвим. У Хорватії детектив Володимир та репортер Стрибор б'ються над розкриттям цих убивств. У цей же час киянка Ольга дізнається про загадкове зникнення своєї племінниці-підлітка.

Зломовчання

Читайте також

Фото: пресслужба

Лідія Таран
Попередній матеріал

В Україні ввели надзвичайний стан: Лідія Таран прокоментувала події останніх днів

Володимир Зеленський
Наступний матеріал

Звернення президента України Володимира Зеленського щодо ситуації в країні: відео

Новини партнерів