«Це лажа. Так бути не повинно»: Тімур Мірошниченко про фінал Нацвідбору на Євробачення 2022

Тімур Мірошниченко
Ведучий прокоментував інцидент під час оголошення результатів голосування за представника України на Євробаченні.

12 лютого пройшов український фінал Національного відбору на Євробачення-2022. Під час найважливішої миті – оголошення результатів глядацького голосування у прямому ефірі стався технічний збій і редактори сказали у навушник ведучому Тімуру Мірошниченко невірну інформацію щодо балів трьох учасників. Пізніше це підтвердив і організатор заходу Суспільний мовник, а також підрядник-виробник телеверсії Нацвідбору на Євробачення-2022 — компанія «Френдс Про ТВ». Вони перепросили у глядачів за ці незручності, та особливо за той стрес, що пережив сам ведучий.

За достовірність результатів голосування відповідала відома британська аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers, яка підтвердила чесність підрахунку голосів. Тому остаточно озвучені бали були вірними.

Читайте також

Костянтин Грубич розповів про свою 17-річну дочку Ольгу, яка загинула 7 років тому

Костянтин Грубич розповів про свою 17-річну дочку Ольгу, яка загинула 7 років тому

Євробачення 2022: відомо, хто представить Україну на конкурсі в Італії

Євробачення 2022: відомо, хто представить Україну на конкурсі в Італії

Тімур Мірошниченко – ведучий з багаторічним досвідом. Він 17 років коментує доросле та дитяче Євробачення для України, знаний експерт з Євробачення, та справжній єврофан. Він розповів, що всілякі казуси, плутанина та стресові ситуації під час ефірів Євробачення здебільшого залишаються поза кадром та увагою глядачів.

Тімур зазначив, що Євробачення для нього більше, ніж просто музичний конкурс. Це важлива частина його життя, тому цю прикру ситуацію, яка виникла у фіналі українського Нацвідбору, взяв близько до серця. Одразу по закінченні, посеред ночі написав пост в Інстаграм, де пояснив глядачам, що насправді відбулося:

«Це лажа. Так бути не повинно. Бо в результаті я «той йолоп, що 8 цифр не може озвучити», довіра до підсумкових балів падає, хейт заливає всі можливі щілини. Шкода, що прекрасне свято музики і дійсно крутих артистів зіпсувалося через банальну людську помилку, обличчям якої довелося стати мені. Результати голосування журі ми мали на руках задовго до завершення глядацького голосування. Результати голосування глядачів ми отримали вже в конверті на ваших очах. І нехай не з першої спроби, але в ефірі я озвучив саме ті оцінки, які були в тому папірці, завіреному аудиторами.

Так, в ефірі все вийшло не так ідеально, але чесно, як є, і ми намагалися створити свято, відволікти хоча б на декілька годин усіх від тривожних новин. Тому я хочу перепросити за цей епізод. Нехай це буде найгіршим, що може зіпсувати нам настрій в ці непрості часи для нашої країни. І давайте намагатися бути добрішими і стриманішими по відношенню одне до одного».

Евровидение 2022 нацотбор Украина

Навіть затяті критики того, як проходив цьогоріч Нацвідбір на Євробачення, підтримали Тімура Мірошниченко і його щирий порив прокоментувати одразу і перепросити у глядачів.

У соцмережі також ведучого Нацвідбору підтримали багато його колег.

  • Стася Ровінська, колега з шоу «Твій день»: «Усім пощастило, що це був саме ти, бо ти вийшов з ситуації гідно та професійно, ми з тобою».
  • Світлана Тарабарова: «Тримайся! Ми з тобою!»
  • Оля Цибульська: «Ти профі найвищої проби! Рятував їх (організаторі) як міг. Фізично боляче було за тебе. Знаю, як ти поважаєш конкурс і як вболіваєш за нього. Обіймаю!»
  • Ірина Ванникова в ефірі “Твій день” підтримала Мірошниченко: “Я тебе безмежно люблю і поважаю. Але ти ще раз підтвердив свою репутацію професіонала”.
  • Костянтин Грубич: «Тімуре, ти ще молодий хлопець, але вже бренд Євробачення у нас в Україні. Ти нероздільний з ним».

Як ведучий Тімур Мірошниченко не може коментувати учасників Нацвідбору – повинен залишатися незаангажованим. Але відмітив, що цьогоріч зібралися «прекрасні молоді виконавці, які дійсно хочуть представляти Україну на Євробаченні».

Цього року перемогу здобула Аліна Паш з піснею “Тіні забутих предків”. І саме вона поїде у травні до Турину на Євробачення. Букмекери зараз поставили представницю від України на друге місце!

Але по закінченні ефіру Нацвідбору спалахнув новий скандал. Гурт Kalush Orchestra, який посів друге місце, не повірив у достовірність результатів голосування і збирається подавати до суду на організаторів. Про це фронтмен Олег Псюк сказав у прямому ефірі “Твій день”.

Фото: пресслужба

Verka Serduchka
Попередній матеріал

Verka Serduchka вперше за 20 років презентувала україномовну пісню

Maruv
Наступний матеріал

Maruv вагітна: співачка підтвердила новину

Новини партнерів