Зірка серіалу Школа та шоу Голос країни Анна Трінчер закликає підлітків розмовляти українською мовою

Анна Трінчер
На честь цього співачка випустила україномовний трек «Метелики» і запустила в соціальних мережах челлендж #метеликипоукраїнські, в якому закликала підписників читати вірші українською мовою.

Співачка Анна Трінчер, кумир молоді покоління Z, за чиїм життям і творчістю стежать мільйони підписників в соціальних мережах, представила відеокліп на свою нову пісню «Метелики». Режисерами відео виступили Євгенія Задворна та Анастасія Панконіна, з якими Анна вже мала досвід роботи над муд-відео на пісню «Короче, понятно». «Метелики» стали першим україномовним треком співачки за дуже довгий час.

«Мої шанувальники давно чекали пісню українською мовою і зараз, напевно, прийшов її час. «Метелики» — це пісня про перше кохання, таке важливе в житті кожної дівчини, тому що це нові емоції, з якими вона ще має навчитися справлятися, — розповідає Анна Трінчер. — Через те, що ти вперше стикаєшся з таким почуттям, тебе накриває буря емоцій, здається, що все йде не за планом, і ти не так собі уявляла в своєму ідеальному світі. Ти боїшся бути нав'язливою, але не думати про нього не виходить. Ця пісня про перші метелики в животі і легкий тремор від них, про істерику від нерозуміння, що робити з цими емоціями і куди їх направляти».

Читайте также

Большая грудь и пухлые губы: Анна Тринчер высказалась об изменениях во внешности

Большая грудь и пухлые губы: Анна Тринчер высказалась об изменениях во внешности

Золотой Запорожец и наряды в стиле Chanel: Анна Тринчер удивила новым видео

Золотой Запорожец и наряды в стиле Chanel: Анна Тринчер удивила новым видео

«Перше кохання  завжди досить дивне, незвичайне і те, яке запам'ятається на все життя, якщо почуття буття справжні! Ось що я відчуваю і про що думаю, коли я співаю цю пісню», — підбила підсумок співачка.

Зйомки відео пройшли в роздягальні одного зі спортивних клубів Києва і зайняли більше 7 годин. Відвідувачі спортивного клубу стали безпосередніми учасниками знімального процесу і з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається на знімальному майданчику. На майданчику вдалося створити атмосферу американської шкільної роздягальні, сама ж Анна постає перед глядачами в образі американської школярки-чирлідерши. Спеціально для зйомок нового відео Анна запросила блогерів з TopTeam House, які грають подружок Анни і не бачать того, що з нею відбувається, адже свої почуття зірка відкриває тільки глядачеві.

За задумом режисерів основним завданням при роботі над відеокліпом «Метелики» було показати внутрішній стан дівчини, її емоції, переживання першого кохання. Героїня відкриває свої почуття тільки глядачам, але ховає їх від оточуючих її людей.

«Ми зняли невелике відео про почуття дівчини, зобразили її внутрішній стан, показали ті емоції, які відчуває кожна 16-річна закохана дівчина, — розповідає Анна Трінчер. — Мені одного разу сказали, що ті люди, які найбільше сміються і посміхаються, насправді часто плачуть на самоті, коли їх ніхто не бачить. Ця історія саме про таку дівчину».

Однак, на цьому юна суперзірка Анна Трінчер вирішила не зупинятися. І оголосила про запуск челенджу #метеликипоукраїнські, суть якого полягає в тому, щоб якомога більше людей практикувалися говорити українською мовою. У своїх соціальних мережах співачка розповіла про те, як сама вчиться говорити українською, і закликала своїх підписникі підтримати її. Наразі до челленджу #метеликипоукраїнські приєдналося понад 10 000 людей.
 

Константин Меладзе и новая ВИА Гра
Предыдущий материал

«ВИА Гра» 2020: Константин Меладзе назвал имена новых участниц группы

Ольга Нека
Следующий материал

Жесткий карантин и масочный режим даже на улицах: Ольга Нека рассказала о поездке в Черногорию

Новости партнеров