Адам Сендлер

Адам Сендлер
Повне ім'я:
Адам Сендлер
Дата народження:
9 сен 1966 року
Місце народження:
Бруклін, Нью-Йорк, США
Професії:
Комік, актор, музикант, сценарист та кінопродюсер
Найкращі роботи:
Фільми «Щасливчик Гілмор», «Великий тато», «Не жартуйте із Зоханом», «Клік: З пультом по життю», «50 перших поцілунків», «Прикинься моєю дружиною»
Соцмережі зірок:

Відомий комедійний актор Адам Сендлер протягом багатьох років радує шанувальників іскрометним гумором з екранів телевізорів. Мало хто знає, але прадід актора родом із України; мігрував до США на початку Другої Світової війни. Сендлер виріс у простій американській родині: мама – вчителька початкових класів, батько – інженер електрик. Першим фільмом за участю Адама стала комедія "Всіх за борт", що вийшла на екрани в 1989 році. Фільм оповідає про стендап-коміка Шеккі, якого і зіграв актор Сендлер-початківців. Далі Адам отримує ролі в успішних кінокомедіях «Щасливчик Гілмор», «Куленепробивний» та «Співач на весіллі».

У 2010 році Адам вирішив зібрати команду зі своїх друзів, акторів Кевіна Джеймса, Кріса Рока, Девіда Спейда та Роба Шнайдера, і зняти картину про шкільних друзів, які через 30 років вирішили провести час разом, і згадати безумства молодості. «Однокласники» став неймовірно успішним фільмом, і започаткував новий етап у кар'єрі актора. У наступних комедіях «Прикинься моєю дружиною» спільно з Дженніфер Еністон, «Мій хлопець із зоопарку», «Такі різні близнюки», «Папа-досвідос» та «Однокласники -2» актор не лише виконав головні ролі, а й виступив як продюсер і сценарист.

Небагато хто знає, але у Адама Сендлера абсолютний слух і дуже гарний голос. Кілька років тому він уклав контракт з компанією «Warner Brosers», і після запису власного альбому був номінував на премію «Греммі», як найкращий виконавець. Влітку 2013 року під час сафарі, коли Адам спробував напоїти гепарда, той накинувся на нього та залишив на тілі актора численні садна. Сендлеру пощастило, що поряд знаходилася доглядачка зоопарку, яка забрала розлютованої тварини.

Адам Сендлер одружений на моделі та актрисі Джекі Тітоун; пара виховує двох дочок – Седі Мадісон та Санні Меделін.

Новини партнерів