Такого в Україні ще не було: фабрика зірок сучасного формату, який справді працює

Zirka Academy
1 серпня у Києві відбулося відкриття першої в Україні академії з майстер-класами — Zirka Academy. Подія, без перебільшення, стала однією з найбільш знакових у сфері сучасного медіа за 2020 рік.
  1. Наживо зустрітися з зірками світового шоу-бізнесу.
  2. Отримати знання від експертів топового рівня.
  3. Кардинально змінити своє життя за кілька годин.

Раніше це здавалося неможливим. Тепер достатньо просто придбати квиток.

Микита Шкуратов, один із засновників Zirka Academy, розповідає про своє дітище:

«Слоган нашої академії — місце, в яке хочеться приходити. Нашою метою було, перш за все, створити місце, унікальне в усіх проявах. Таке, куди люди з усіх куточків Києва хотіли б приходити знову і знову. Щоб вони прагнули повертатися саме сюди, саме до нас, саме на ці лекції. Тому що тут круто й цікаво, адже тут вони щоразу відкривають щось нове для себе від найкрутіших відомих спікерів. Важливо відмітити, що спікери — не теоретики, а практикуючі топи, справжні "герої індустрії", з якими ми маємо честь та радість творити спільне майбутнє».

На відкритті не обійшлося без зіркових гостей. І ось що каже про Zirka Academy Аліна Лук'янова, директор гурту Open Kids:

«Безсумнівно, я повністю підтримую дану концепцію. Адже традиційні формати навчання повністю вичерпали себе. Хочеться отримувати більше корисної інформації, слухати практикуючих спеціалістів. А ключова відмінність Zirka Academy саме в тому, що всі знання можна застосовувати на практиці, і це дійсно принесе результат».

А так про академію відгукується Поліна Василина, відома українська актриса: «Мені справді ближче саме такий формат навчання, адже зазвичай, коли тобі цікава певна тема, доводиться платити за весь курс. Потім ти сидиш і без жодної цікавості слухаєш половину лекцій. В Zirka я маю змогу обирати одну лекцію і платити тільки за неї. Саме така вижимка корисної інформації підкупає приходити до них знову і знову».

До речі, в Zirka Academy планується три базові напрямки: media, fashion та beauty. Тобто відвідувачі зможуть обирати не тільки певні майстер-класи, а навіть сферу, з якої вони хочуть отримувати знання.

Ми дізналися в учасниці гурту Open Kids Лізи Костякіної, куди хотіла б сходити вона.

«Звісно, всі три сфери — media, fashion та beauty — надзвичайно цікаві. Але частіше я б відвідувала лекції про медіа. Зараз весь світ переходить в онлайн. Особливо яскраво це стало зрозуміло з появою в нашому житті пандемії. Тому знання у сфері медіа як ніколи необхідні. І я впевнена, що кожному з нас ще є чому повчитися», — коментує співачка.

Тут ми з Лізою повністю згодні, тому поспішаємо повідомити, що майстер-класи починаються вже з 1 вересня. Деталі можна дізнатися на сайті. З Zirka Academy цей навчальний рік повністю змінить ваше життя!

Фото: Олександра Школьна

Наталья Могилевская и Влад Яма
Предыдущий материал

Неразлучники по жизни: Наталья Могилевская и Влад Яма станут соперниками в новом телешоу

Виктор Павлик и его сын
Следующий материал

До слез: Виктор Павлик показал сына в последние дни жизни

Новости партнеров