Сергей Притула обозвал новую украинскую власть преступниками

Сергей Притула
Телеведущий Сергей Притула выразил недовольство новой властью. Шоумен регулярно пишет в соцсетях о своем отношении к происходящему в Украине.

#@#

На официальной странице в Фейсбуке Сергей Притула опубликовал запись, в которой назвал новое украинское правительство преступниками.

"Або лижі не їдуть, або я..." Наша нова влада або десь з сосною не розминулась, або влучно імітує свою недолугість. Спочатку спокійно дивились, як окуповують Крим, надували щоки і бекали-мекали. Дочекались, коли вбили нашого вояка і нєожиданно(!!!) міністр оборони дає дозвіл на використання зброї нашими військами у Криму!!!

Ви не просто слабі на голову, ви - злочинці!!! Ви дочекались коли наших хлопців оточила не просто десантура, а танки, гаубиці і дивізія "Восток" і, "з барського плеча", дозволили відстрілюватись. З Калаша проти гаубиць?! Ідіоти!!!! Мозгів не вистачає зрозуміти, що тепер, коли не тільки ЮБК, а й степовий Крим зайнятий росіянами, наші хлопці просто не проб*ються до своїх??!!! І даючи наказ на застосування зброї ви дали паралельно команду регулярним військам йти визволяти своїх у Криму?! Ні???!!! То нах…?! Популісти грьобані! Чую скоро пролунає вже давно забуте "Кто тут временное? Слазь!"

Напомним, недавно свое отношение к российско-украинскому конфликту выразил еще один телеведущий  - Игорь Кондратюк.

ЧИТАЙТЕ: Кондратюк: "Не встречал ни единого человека в Украине, который хотел бы жить в России"

Таисия Повалий и Игорь Лихута
Предыдущий материал

Муж Таисии Повалий Игорь Лихута подает в суд за клевету

Константин Евтушенко
Следующий материал

Константин Евтушенко о победительнице шоу "Холостяк-4": "Я все сделал правильно"

Новости партнеров

Загрузка...