MARUV

MARUV
Повне ім'я:
MARUV
Дата народження:
15 фев 1992 року
Місце народження:
Павлоград, Україна
Професії:
Співачка, композитор, продюсер
Найкращі роботи:
"Drunk Groove", "Siren Song", "Focus On Me".
Соцмережі зірок:

Ганна Корсун народилася в Павлограді 15 лютого 1992 року. З самого дитинства співачка мала здібності до музики та танців, а тому вона відвідувала заняття з вокалу і старанно займалася з викладачами. Проте творчість була не єдиною, що цікавила Ганну. У 2014 році вона закінчила досить незвичайний для дівчини факультет Автоматики та приладобудування Харківського політехнічного інституту, отримавши диплом одразу за двома спеціальностями: "Радіофізика та електроніка" та "Спеціаліст у галузі інтелектуальної власності".  Проте творчий початок все ж узяв гору над технічним, і в 2013 році Корсун створила свій перший колектив - The Pringlez. На самому початку гурт був зосереджений на виконанні кавер-версій відомих хітів, і в перший же рік існування посів перше місце на конкурсі "Pepsi Stars of Now".  Паралельно за участю в різних конкурсах разом з групою, Ганна виступала сольно. Так, у 2014 році вона взяла участь у четвертому сезоні вокального шоу "Голос країни" у команді Сергія Лазарєва. Пізніше вона спробує свої сили в шоу "Х-Фактор". 

У наступні роки "The Pringlez" були помічені на конкурсі "Нова хвиля", де посіли третє місце, а також під час участі в Національному відборі на "Євробачення" з піснею " Easy to Love". На жаль, незважаючи на всі старання, за кілька років гурт не досягнув бажаного успіху, а тому Корсун прийняв рішення про переїзд колективу до Києва, зміну назви, репертуару та музичного спрямування. 

У лютому 2017 року з'явився псевдонім "MARUV", під яким разом з Анною Корсун виступав і гурт. Проте незабаром співачка вирішила, що цей проект має стати сольним і почала виступати під псевдонімом одна.

7 травня 2017 року вийшов її перший міні-альбом "Stories", до якого увійшло сім композицій трьома мовами. Цього ж року Корсун познайомилася з гітаристом Михайлом Бусіним (Boosin), разом з яким вони випустили трек "Спіні", а потім другу спільну роботу "Drunk Groove", що принесла MARUV неймовірну популярність і мільйони переглядів на YouTube.

У січні 2019 року стало відомо, що MARUV візьме участь у Національному відборі на "Євробачення" замість співачки TAYANNA, яка, на подив своїх шанувальників, відмовилася від конкурсу. Під час першого виступу співачка презентувала публіці пісню "Siren Song", яка лише за тиждень очолила рейтинги на iTunes та Google Play Music.

Мільйони глядачів по всьому світу захоплювалися не тільки самою піснею, а й ефектним виконанням, адже MARUV показала на сцені справжнє шоу. За результатами голосування глядачів співачка посіла перше місце серед усіх конкурсантів і була обрана, щоб представити Україну на "Євробаченні-2019". 

Тим не менш, через активну творчу та гастрольну діяльність MARUV на території Росії, Національна телекомпанія України висунула умови, згідно з якими співачка зможе виступити на "Євробаченні" виключно в тому випадку , якщо відмовиться від будь-яких виступів на російській території.

"Останні 24 години були найемоційнішими в моєму житті. Я здобула чесну перемогу в Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть відібрати." ;Я - українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення-2019", незважаючи на те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. - я виступаю від України і ніяк інакше!",

- заявила співачка Марув невдовзі після фіналу нацвідбору.  

MARUV одружена з Олександром Корсуном. Вона дуже прив'язана до своєї сім'ї і вважає свого батька, маму, молодшого брата та бабусю з дідусем найближчими їй людьми. 

Новини партнерів