Що подивимося? Кінопоради від українських зірок

Кінопоради від українських зірок
Знову не знаєте, що подивитися ввечері? Зробити вибір допоможуть кінопоради від українських селебриті. Читайте та обирайте стрічку до смаку.

Катерина Осадча, журналістка та ведуча

Катерина Осадча

Моя окрема любов – фільми на кулінарну тему. Можу переглядати їх безліч разів: «Кухар на колесах», «Шеф», «Кухар для президента», «Прянощі та пристрасті», «Джулі та Джулія». 

My guilty pleasure – романтичні комедії та драми, залежно від настрою. Коли повно негараздів, хочеться легкого кіно. Тут мої улюблені і драми, і комедії про кохання: «Відпустка за обміном», «Вічне сяйво чистого розуму», «Книжковий клуб», «Старий Новий рік», «Один день», «Реальне кохання», «Правило виноробів» та «Світло в океані». 

Рита Бурковська, акторка

Рита Бурковська

Фільм-відкриття за останній час – «Коли мовчать фанфари». Це старий фільм. Але його сенс мене зворушив. Мені близька основна ідея цього кіно – коли переляканий і цинічний боєць пізнає цінність братерства і перероджується, стає вищим за свій страх.

А ще ходіть на українське кіно в кінотеатри. Воно того варте. Нещодавно я дивилася документальний фільм «Нескінченність за Флоріаном», і це було таке задоволення! Кінострічка мені нагадала, для чого я живу тут і в цей час.

Марина Тендітна, криптоінвесторка та співачка

Марина Тендітна

Спорт є одним із найефективніших способів розвивати не лише фізичні, але й ментальні якості. Він виховує в людини цілеспрямованість і стресостійкість та допомагає зосередитися на собі повністю.

Тому раджу вам частіше дивитися фільми про спорт. У таких фільмах завжди акцент на дисципліну, а дисципліна – це база для всього, чим би ви не займалися: вивчення мови, схуднення, розвиток інстаблогу. Спорт – це не просто тренування мʼязів, це тренування характеру. Бо ти ніколи не вийдеш із тренування таким же, як зайшов.

Тому я передивилася фільм «Крід» вже тисячу разів. Можливо, для когось його сюжет передбачуваний, а для мене – це доза мотивації. Це нагадування про те, що твій потенціал не має кордонів, і щоб відкрити його в собі, треба працювати, забути про «не можу» та мати мету.

Потрібно заряд мотивації? То велкам до перегляду фільмів про спорт. 

Onuka, музикантка

Onuka

Серед улюблених фільмів, які має побачити кожен: «Твін Пікс» Девіда Лінча – як серіал, так і дві повнометражні стрічки, «Малголленд Драйв» Девіда Лінча, «Дівчина із сірникової фабрики» Акі Каурісмякі, «Розенкранц і Гільденстерн мертві» Тома Стоппарда, «Сука-любов» Алехандро Гонсалеса Іньярріту та «Жити» Василя Сігарєва.

Читайте також

Краса по-австралійськи: 7 найкращих ролей Елізабет Дебікі

Краса по-австралійськи: 7 найкращих ролей Елізабет Дебікі

Топ-10 найкращих серіалів усіх часів: детективи, кримінал і про любов

Топ-10 найкращих серіалів усіх часів: детективи, кримінал і про любов

Лілі Коллінз
Попередній матеріал

Усе, що потрібно знати про Лілі Коллінз – зірку провокативного трилер-горору «МаХХХін»

Кадр з фільму "Поліцейська академія"
Наступний матеріал

Минуло 40 років: як змінилися головні актори "Поліцейської академії"

Новини партнерів