Вийшов трейлер «Граф Монте-Крісто» за мотивами роману Александра Дюма

Граф Монте-Крісто
Прем’єра в Україні нової екранізації роману Александра Дюма запланована на осінь 2024 року. Дистриб’ютором фільму виступає компанія Green Light Films.

Фільм виробництва відомої французької кінокомпанії Pathè з бюджетом 43 млн євро називають одним із найочікуваніших релізів. Його міжнародна прем’єра пройшла 22 травня в межах позаконкурсної програми цьогорічного Каннського кінофестивалю. Фільм викликав шквал овацій — глядачі аплодували стоячи 12 хвилин.

Режисери фільму «Граф Монте-Крісто» — Матьє Делапорт і Александр де Ла Пательєр, які вже працювали разом на фільмі «Ім’я» / La Prénom (2012).

Постер пригодницької саги «Граф Монте-Крісто»

Постер пригодницької саги «Граф Монте-Крісто»

Роль Едмона Дантеса виконує відомий французький актор П’єр Ніне, знайомий українським глядачам насамперед виконанням головної ролі у байопіку «Ів Сен-Лоран» режисера Джаліля Леспера.

Пригодницька сага розповідає історію молодого чоловіка Едмона Дантеса, який стає жертвою змови та затримується в день свого весілля за злочин, якого він не вчиняв. Зраджений друзями і засуджений корумпованим суддею, моряка Дантес засуджують до довічного ув’язнення на острові Шато-д’Іф. Після 14 років неволі Едмон здійснює зухвалу втечу і життя повертається так, що він повертається до Франції непристойно багатим під новим ім’ям та прагне помститися тим, хто зруйнував його життя.

В основі стрічки — найвідоміший роман одного із найбільш читаних французьких авторів. Роман «Граф Монте-Крісто» Александра Дюма був вперше опублікований у 1846 році й справедливо вважається родоначальником такого поняття як «бестселер».

До промокампанії фільму в Україні в якості партнера долучилось видавництво «#книголав», яке має у своєму книжковому арсеналі роман Александра Дюма «Граф Монте-Крісто», що є частиною серії «Золота Полиця», який був перекладений на українську з французької без обмежень і цензури.

Читайте також

Топ-5 фільмів для романтичних побачень

Топ-5 фільмів для романтичних побачень

ТОП-5 улюблених фільмів і серіалів Володимира Дантеса

ТОП-5 улюблених фільмів і серіалів Володимира Дантеса

Фото: пресслужба

кіно
Попередній матеріал

3 найкращі українські фільми і серіали на думку акторки Анастасії Цимбалару

Серіал "Кава з кардамоном"
Наступний матеріал

Про війну, історію та любов: 6 потужних українських серіалів

Новини партнерів