Євген Кот з дружиною Наталією Татарінцевою презентували в Києві своє хореографічне шоу

Танцюй зі мною, Україно
У Жовтневому палаці відбулася прем’єра і старт всеукраїнського шоу Євгена Кота та Наталії Татарінцевої «Танцюй зі мною, Україно».

Майже дві години хореографічного сторітелінгу занурили кожного глядача не просто в танці, а в історії з життя Євгена Кота, що стали етапами його творчого становлення: яким був початок його танцювального шляху в Херсоні, як його зустрів Київ, про першу роботу піджеєм у Гідропарку, про перше кохання, досвід роботи в балеті Тіни Кароль, зльоти та падіння.

Шоу складалося з трьох блоків: «Танцюй», «Зі мною», «Україно», в кожному з яких глядачі відкрили для себе різні сенси. Особливий блок був присвячений українським традиціям, культурі та нашій самоідентифікації. Глядачі в залі не стримували емоцій: плакали, сміялися, піднімалися й танцювали разом з артистами.

Команда дивувала інтерактивами: Євген Кот запрошував до танцю глядачів просто з зали та навіть влаштував танцювальний батл між гостями шоу.

Усім глядачам-учасникам дарували благодійний мерч «Танцюй заради життя», створений разом із художницею Сонею Морозюк. Мерч також можна було придбати в фоє перед входом у зал, весь прибуток від продажу піде на підтримку гуманітарного проекту Safe&Smart Фонду Сергія Притули з реконструкції та обладнання шкільних укриттів на деокупованих територіях.

Уперше на одній сцені з Євгеном Котом виступила його дружина, чотириразова чемпіонка світу з танцю на пілоні Наталія Татарінцева.

На сцені з Євгеном Котом виступають шість найвідоміших танцівників телеперфомансів України: Олександр Прохоров, Павло Сімакін, Дмитро Осипенко, Анна Кареліна, Дар’я Возняковська, Галина Трофімова. Шоу «Танцюй зі мною, Україно» відкриває нову епоху мистецтва в Україні, адже такого формату постановки до сьогоднi просто не існувало.

Всеукраїнське шоу «Танцюй зі мною, Україно» вже вирушає в наступні міста:

31 жовтня - Тернопіль

1 листопада - Івано-Франківськ

6 листопада - Дніпро

13 листопада - Одеса

Читайте також

«Я закохалася»: суддя «МастерШеф» Ольга Мартиновська відверто розповіла про нові стосунки

«Я закохалася»: суддя «МастерШеф» Ольга Мартиновська відверто розповіла про нові стосунки

Ексклюзив Viva! з Вірою Брежнєвою: «Зруйнувалося все моє минуле життя»

Ексклюзив Viva! з Вірою Брежнєвою: «Зруйнувалося все моє минуле життя»

Перший медіа-арт фестиваль UArt Media Fest на екранах ТРЦ Gulliver: як це було
Попередній матеріал

Перший медіа-арт фестиваль UArt Media Fest на екранах ТРЦ Gulliver: як це було

Євген Хмара
Наступний матеріал

Концерт Євгена Хмари на підтримку українських дітей у Швейцарії від фонду Іванни Онуфрійчук ivAlive

Новини партнерів