«Пів століття з вами»: Іво Бобул представить ювілейну програму у Палаці «Україна»

Іво Бобул
15 листопада в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться великий святковий концерт народного артиста України Іво Бобула.

Програма отримала символічну назву «Мій шлях. Пів століття з вами» і присвячена піввіковому творчому шляху співака. На сцені прозвучать знакові хіти, що стали класикою української музики та увійшли в історію естради: «Берег любові», «А липи цвітуть», «Пісня про зустріч» й інші композиції, що давно живуть у серцях кількох поколінь слухачів.

Особливою подією вечора стане виступ запрошеної гості – легендарної Лілії Сандулеси, чиє ім’я також давно є символом української вокальної школи та ліричної естради.

«Цей концерт – про шлях, який ми пройшли разом із слухачами. Про любов, віру, надію, про пісні, які супроводжували людей у найважливіші моменти. Для мене велика честь знову вийти на сцену Палацу «Україна» та поділитися з публікою тим, що накопичилося в серці за всі ці роки», – зазначає Іво Бобул.

Концерт обіцяє стати теплою та душевною музичною подією, де кожна пісня — це історія, пам’ять і живе звучання справжньої української естради.

  • 15 листопада | 18:00
  • Київ, Палац «Україна»
  • Квитки за посиланням та у касах міста

Читайте також
Жіночий бранч і паблік-ток «Жіноча проявленість» від Connecting Women
Жіночий бранч і паблік-ток «Жіноча проявленість» від Connecting Women
Вийшов тизер романтичної комедії «Випробувальний термін» з Кузнєцовою, Парастаєвим і Довженком
Вийшов тизер романтичної комедії «Випробувальний термін» з Кузнєцовою, Парастаєвим і Довженком

Connecting Women
Попередній матеріал
Жіночий бранч і паблік-ток «Жіноча проявленість» від Connecting Women
Новини партнерів