Ірина Сопонару

Ірина Сопонару
Повне ім'я:
Ірина Сопонару
Дата народження:
22 окт 1986 року
Місце народження:
Чернівці, Україна
Професії:
Акторка театру і кіно, комік
Найкращі роботи:
Участь у команді КВК «Вінницькі перці», команді Ліги сміху «Вінницькі», шоу «Жіночий квартал»
Соцмережі зірок:

Саме лише ім’я Ірини Сопонару викликає в пам'яті радісні образи і посмішку. Вона — сяюча перлина української комедійної сцени, з унікальним почуттям гумору і потужною енергетикою. Ірина стала відомою завдяки участі в «Жіночому кварталі» і команді «Вінницькі» у шоу «Ліга Сміху». Саме завдяки проєкту «Ліга Сміху» Ірина отримала широку популярність на гумористичній ниві.

Ірина Сопонару

Основи комедійного таланту і кар'єра

Історія Ірини Сопонару починається в культурно багатому місті Чернівці. У цьому місті, відомому своєю історичною та архітектурною пишністю, пройшли роки її становлення. Дівчина здобула освіту на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету. Згодом переїхала в Київ, де завершила театральну студію «Чорний Квадрат».

Освітній шлях Сопонару - це значний розділ, який формує її розуміння світу. Саме поєднання гострого інтелекту та гумору виділяє її в українській індустрії розваг. Освіта в галузі політології, можливо, й стала джерелом її спостережень і тонких нюансів, які вона привносить у свої виступи.

У світі, де артисти часто стають типажами, Сопонару ламає цю форму. Вона втілює свій артистичний талант у безлічі образів, демонструючи, що людина може носити кілька капелюхів з витонченістю.

Ірина Сопонару

У 2023 році Ірина знялася в серіалі «Волонтери» на ТЕТ. Її персонаж бере участь у ню-фотосесії заради волонтерської місії, демонструючи не тільки гумор, а й відвагу актриси. Цей крок викликав у неї стрес, але водночас показав її готовність досліджувати нові горизонти в мистецтві. Серіал «Волонтери» став ще одним доказом того, що Сопонару не боїться виходити за рамки комедії, ризикуючи заради мистецтва.

Також у 2023 році нарешті здійснилася мрія Ірини Сопонару і вона опинилася по той бік сцени легендарної «Ліги Сміху»: акторка спробувала себе у ролі тренера у спецсезоні проєкту «Ліга Сміху. Волонтерський десант 2».

«Я вперше тренер, це дуже хвилююче для мене. Я чекала цього 6 років. Я ходила з плакатами попід вікнами продюсерів. Я не знаю, що спрацювало, але в цьому сезоні тренери гумористи, «лігосмішники» і Стас Боклан», – підколола Ірина народного артиста, який вже 6 років поспіль очолює тренерський склад.

Особисте життя Ірини Сопонару

Центральне місце в особистому житті Ірини посідає чарівна історія кохання з британським нареченим Різом. Їхній роман – не що інше, як сучасна казка. Це свідчення того, що кохання не знає кордонів.

Ірина Сопонару і її коханий чоловік Різ

Британець Різ познайомився з Іриною Сопонару в одному з київських закладів. Він перший зав’язав розмову і взяв її номер телефону. Дівчині ж кавалер-іноземець сподобався не відразу. Як каже Ірина, кохання з першого погляду не сталося, але після кількох побачень Різ все ж розтопив її серце. А все тому, що був вихований і скромний. Чоловік зізнається, що поряд з нею міг бути собою, справжнім.

Сама ж Ірина постійно вимагала від бойфренда підтверджень серйозності його намірів і прямо казала, що хоче вийти заміж. Зрештою вона отримала те, чого бажала – коханий подарував їй ексклюзивну дизайнерську каблучку у два карати. Перш ніж зробити Ірині пропозицію її мрії, Різ 5 місяців обдумував, як це здійснити.

Ірина Сопонару і її коханий чоловік Різ

Дату для заручин бойфренд Ірини Сопонару обрав особливу – свій день народження.

«Він мені подарував альбом. У ньому фотографії з нашої першої зустрічі й за весь час розвитку наших стосунків. І в кінці, на останній сторінці був конвертик. Я думала: “Боже, якщо це не пропозиція, це дуже жорстоко”. Я розуміла, що це не пропозиція, тому що конверт був плаский. Явно немає обручки. Відкривла цей конверт, а там фото обручки й напис: “Will you marry me?” І він дав мені цю обручку», – пригадує Ірина.

Закохані вже склали список гостей весілля і готуються одружитися у травні 2024 року. А поки ж Ірина Сопонару з головою у роботі.

Ірина Сопонару і її коханий чоловік Різ

Новини партнерів