Райан Гослінг

Райан Гослінг
Повне ім'я:
Райан Гослінг
Дата народження:
12 ноя 1980 року
Місце народження:
Лондон, Канада
Професії:
Кіноактор, лауреат премії Національної ради кінокритиків США (2006) та Satellite Award (2007, 2012)
Найкращі роботи:
Фільми «Напів-Нельсон», «Фанатик», «Сполучені штати Ліланду», «Щоденник пам'яті», «Перелом», «Валентинка», «Це безглузде кохання», «Березневі іди», «Тільки Бог простить»

Один з найгарячіших холостяків за версією журналу «Pеople», номінант на премію «Оскар», чотириразовий номінант на премію «Золотий Глобус», дворазовий лауреат премії «Супутник» Райан Гослінг розпочав свою акторську кар'єру у ранньому віці. Разом з такими зірками, як Джастін Тімберлейк, Брітні Спірс та Крістіна Агілера, актор брав участь у популярному телешоу «Клуб Міккі Мауса».

Кар'єра Райана Гослінга пішла вгору після суперечливої ролі у фільмі "Фанатик", який глядачі побачили у 2001 році. Відомий тим, що вважає за краще зніматися лише в складних фільмах, які несуть у собі глибокий зміст, надалі Гослінг зіграв емоційно вразливого і самотнього підлітка в картині "Закон бійні", цинічного хижака в кінострічці "Відлік вбивств". Жіночій аудиторії актор сподобався завдяки ролі в романтичній драмі «Щоденник пам'яті».

До числа найбільш відомих робіт Райана варто віднести «Сполучені Штати Ліланду», «Перелом», «Валентинка», «Драйв», «Це безглузде кохання», «Березневі пробачить. Гослінг також відомий своїм музичним талантом.

Він грає на гітарі та фортепіано, складається в музичній групі «Dead Man's Bones». У 2008 році колектив випустив свій перший альбом «In The Room Where You Sleep» та перший відеокліп. Актор є співвласником ресторану марокканської кухні «Tagine» у Беверлі-Хіллз. Захоплюється усілякими страшилками, привидами, монстрами та зомбі; є кілька татуювань.

Особисте життя Райана Гослінга досить бурхливе. Так свого часу він зустрічався з актрисами Сандрою Буллок, Рейчел МакАдамс, Фамке Янссен, Джеймі Мюррей. З 2011 року Райан полягає у відносинах з актрисою Євою Мендес, яка народила актору двох дочок: Есмеральду та Аманду.

Новини партнерів