Анастасія Приходько

Анастасія Приходько
Повне ім'я:
Анастасія Приходько
Дата народження:
21 апр 1987 року
Місце народження:
Київ, СРСР
Професії:
Естрадна співачка
Найкращі роботи:
Альбоми «Зачекалася», «Герої не вмирають»; кліпи та пісні «Невідповідно» (feat. Валерій Меладзе), «Action», «Половина шляху», «Герої не вмирають» (feat. Микита Рубченко), «Мамо», «Зацілована»
Соцмережі зірок:

Українська співачка Анастасія Приходько набула популярності завдяки участі в російському шоу «Фабрика зірок–7», після перемоги в якому почала співпрацювати з відомим продюсером Костянтином Меладзе.

Майбутня зірка в юності була неймовірно творчою і цілеспрямованою дитиною. Її любов до співу супроводжувалася неймовірною наполегливістю у досягненні заповітної мети. виступів на великій сцені Так, у п'ятнадцятирічному віці Настя намагалася потрапити до гурту &lquo;ВІА Гра», але тоді такій юній співачці не вдалося зануритися у світ шоу-бізнесу. Приходько продовжує навчання і стає випускницею Київського училища імені Глієра за класом «народний вокал», а потім – Київського національного університету культури та мистецтв.

У 2009 році Анастасія Приходько брала участь у відборі на конкурс «Євробачення». Бажаючи представляти Україну, співачка була дискваліфікована та згодом стала учасницею від Росії. Пісню «Мама» Настя виконала українською та російською мовами: це було принципове бажання артистки. Перемогу на пісенному конкурсі Настя не здобула, але її сингл «Мамо» став неймовірно популярним. За досить короткий період його виконували різноманітні виконавці, серед яких Маша Собко та Таїсія Повалій. Більше того, пісня була неодноразово спародована в таких відомих комедійних шоу, як «Велика різниця», «Вечірній квартал», «Прожекторєврівижн», «Новорічний парад зірок», «Україна

У 2012 році співачка випустила перший сольний альбом «Зачекалася». Настя активно знімається в різних телевізійних шоу та проектах як запрошена зірка, учасниця та член журі: «Великі перегони», «Дві зірки», «Танцюю для тебе», «95 квартал», « «Бійцівський клуб».

Квітень 2010 року ознаменувався для співачки народженням першої дочки Нанни, батьком якої є абхазький бізнесмен Нурі Кухілава. Пара розлучилася у 2013 році.

У 2013 році Анастасія Приходько знову вийшла заміж– її чоловіком став давній друг дитинства Олександр, її шкільне кохання. «Саша – українець. Ми познайомилися 20 років тому, знаємо один одного із першого класу. Він був найкрасивішим хлопцем у школі. Я тоді не була шибайголовою, носила красиві черевики і шапочки, така собі "порядна дама", якій подобалися тільки хулігани та казанови. Була на три класи молодша за нього, і, звичайно, не справляла на Сашка жодного враження. Коли я зрозуміла, що йому подобаються блондинки, мої мрії зазнали краху, – розповіла артистка в інтерв'ю Viva!

15 серпня 2015 року співачка народила сина Гордія.

Новини партнерів