Джекі Чан

Джекі Чан
Повне ім'я:
Джекі Чан
Дата народження:
7 апр 1954 року
Місце народження:
Гонконг, Китай
Професії:
Актор, каскадер, кінорежисер, продюсер, сценарист, постановник трюків та бойових сцен, співак, філантроп, майстер бойових мистецтв, посол доброї волі ЮНІСЕФ, кавалер ордена Британської імперії
Найкращі роботи:
Фільми "Змія в тіні орла", "П'яний майстер", "Розбірка в Бронксі", "Перший удар", "Громобій", "Містер Крутий", "Смокінг", "Медальйон", "Навколо світу за 80 днів"
Соцмережі зірок:

Китайський актор, каскадер, продюсер, сценарист, кінорежисер Джекі Чан знявся у понад ста фільмах і є одним із найвідоміших азіатських акторів у світі. Дивлячись на його техніку та бойові прийоми, мало хто може уявити, що з дитинства Джекі займався співом, і навіть відвідував школу пекінської опери. Але любов до бойових мистецтв взяла гору, і з юнацьких років Чан почав брати участь у трюковій масовці різноманітних фільмів.

Кар'єру в кіно Джекі Чан почав як каскадер, і в наступних фільмах, граючи важливіші ролі, його головною родзинкою було вміння володіти своїм тілом та бойовими мистецтвами. У 1982 році актор офіційно створив каскадерську групу Джекі Чана, з якою він працював над усіма наступними фільмами. Успіх одному з найпопулярніших акторів бойовиків приніс фільм «Розбірка в Бронксі», слідом за яким пішли не менш відомі та улюблені глядачеві роботи «Перший удар», «Громобій», «Шанхайський полудень», «

У Чана є зірки на Авеню зірок у Гонконгу, на Алєї Зірок у Голлівуді, а також на Старому Арбаті у Москві. Про нього написано безліч книг, і навіть знято мультфільм «Пригоди Джекі Чана», особливість якого в тому, що після кожної серії актор особисто відповідав на запитання шанувальників.

Джекі Чан славиться своєю благодійною діяльністю, часто допомагає нужденним, виступає як посол доброї волі ООН. 2006 року він публічно заявив про те, що заповідає на благодійні цілі половину своєї спадщини.

Актор одружений з тайванською актрисою Лінь Фенцзяо; у пари є син Джейсі Чан. Подейкують і про те, що Джекі має дочку від позашлюбного зв'язку з актрисою Елен У Цілі, але сам актор цю інформацію спростовує.

Новини партнерів