Дуэйн Джонсон

Дуэйн Джонсон
Повне ім'я:
Дуэйн Джонсон
Дата народження:
2 май 1972 року
Місце народження:
Хейвард, Каліфорнія, США
Професії:
Рестлер та кіноактор
Найкращі роботи:
Фільми "Цар скорпіонів", "Мумія повертається", "Широко крокуючи", "Скарб Амазонки", "Doom", "Зубна фея", "Копи в глибокому запасі", "G.I. Joe: Кидок кобри 2», «Геракл», кіносерія «Форсаж».
Соцмережі зірок:

З самого дитинства Дуейн Джонсон активно займався спортом: грав в американський футбол, був членом шкільної команди з легкої атлетики та боротьби. Не дивно, що незабаром майбутній актор вирішив серйозно зайнятися рестлінгом, адже крім захоплення спортом, треба враховувати той факт, що його батько та дід були знаменитими рестлерами.

Вперше «Скеля» виступив на заході, що проводиться World Wrestling Entartainment, у 1996 році. Незабаром після трьох місяців у компанії він виграв титул інтерконтинентального чемпіона WWF. За довгі роки своєї кар'єри Джонсон мав як успішні, так і складні періоди, але, незважаючи ні на що, він залишається одним з найтитулованіших рестлерів в історії. Про свою рестлерську кар'єру Дуейн Джонсон у подробицях розповів шанувальникам у книзі «Скеля говорить», яка посіла перше місце у списку бестселерів «The New York Times».

Першою успішною картиною Дуейна, яка принесла йому славу і любов шанувальників, а також мільйонний гонорар, став пригодницький фільм "Цар скорпіонів", в якому актор зіграв головну роль Метаєса. Багато хто здивувався акторському таланту рестлера, але не визнати його наявність було неможливо.

Неймовірну популярність принесло актору участь у фільмах «Скарб Амазонки», «Широко крокуючи», «План гри», «Відьмина гора», «Зубна фея». На думку шанувальників та багатьох кінокритиків, роль у трьох частинах відомого кримінального бойовика «Форсаж» стала воістину найкращою в акторській кар'єрі Джонсона.

Не секрет, що під час зйомок більшості бойових сцен за участю Дуейна, актор вдається до допомоги свого двоюрідного брата Таноайя Ріда, який є його дублером.

Від першого шлюбу з Дені Гарсія актор виховує дочку Олександру. Зараз Дуейн полягає у стосунках з Лорен Хешіан, яка народила Джонсону ще одну дитину – дочку Жасмін.

Новини партнерів