Alyosha

Alyosha
Повне ім'я:
Alyosha
Дата народження:
14 май 1986 року
Місце народження:
Запоріжжя, УРСР
Професії:
Співачка
Найкращі роботи:
Пісні «Сніг», «To be free», «Sweet People», «Більше ніж кохання» (feat. Влад Дарвін), «Феромони кохання»
Соцмережі зірок:

Співачка Alyosha (Альоша) стала відома українським та зарубіжним глядачам після участі у пісенному конкурсі «Євробачення», на якому посіла десяте місце з піснею «Sweet People». Дитинство та юність співачки пройшли активно. Разом із братами дівчинка час від часу займалася карате та кунг-фу, співала у хорі, займалася у музичній студії «Юність» під керівництвом заслуженого працівника культури Володимира Артем'єва.

Закінчила факультет естрадного вокалу Київського національного університету культури та мистецтв. Співачка брала участь у багатьох музичних конкурсах, серед яких «Ялта-2006» та фестиваль «Пісні моря», де стала володаркою перших премій. У 2009 році підписує договір із продюсерським центром «Catapult music».

Alyosha є автором багатьох пісень, серед яких «To be free», що стала скандальною під час відбіркового туру на конкурс «Євробачення». Співачку звинуватили у плагіаті і зажадали замінити заявлену композицію іншою піснею. Деякі пісні артистки виконують зірки українського шоу-бізнесу Настя Каменських, Наталія Могилевська, Потап.

У 2014 році артистка презентувала широкому загалу кліп на пісню «Беззбройна», в якому вперше оголилася для одного з кадрів. Режисером виступив Олег Борщевський, якому вдалося майстерно відкрити наготу Альоші, надавши глядачам зачіпки для домислів, а також наповнити відео сексуальністю та одкровенням.

Alyosha захоплюється малюванням, пише картини, а також професійно займається фотографією. Співачка неодноразово зізнавалася у тому, що любить у вільний час, під настрій обшивати одяг мереживом.

У 2013 році зірка українського шоу-бізнесу вийшла заміж за соліста гурту «Антитела» Тараса Тополю, якому народила двох синів та доньку.

Новини партнерів