Тетяна Самохвалова

Тетяна Самохвалова
Повне ім'я:
Тетяна Самохвалова
Місце народження:
Київ, Україна
Професії:
Модель, high life coach, юрист, колумніст Post online
Соцмережі зірок:

Тетяна Самохвалова – успішна українська бізнес-леді, відома модель, трендсеттер, hight life couch, колумніст FPost online.

Тетяна Самохвалова

Народилася Тетяна Самохвалова в сім'ї дипломата, де особлива увага приділялася почуттю відповідальності, навчанню, вихованню та етикету. Тому вже з дитинства Тетяна росла самодостатньою, цілеспрямованою людиною, яка точно знала, чого хоче і як цього досягти.

Освіта

Тетяна закінчила престижний ВУЗ – КНУ імені Тараса Шевченка Навчалася на бюджетному відділенні юридичного факультету. Будучи ще на 4-му курсі, отримані знання Самохвалова застосовувала на практиці в одному з найвідоміших і найпрестижніших закладів США. Колумбійський університет.

Тетяна Самохвалова

Кар'єра

У 2016 Тетяна Самохвалова знялася для фотопроекту FPost Magazine, з'явившись на сторінках журналу в елегантних, розкішних образах. Адже в ній гармонійно поєдналися риси витонченої Грейс Келлі, вишуканої Жаклін Кеннеді та самодостатньої Єлизавети II.

Цього ж року Тетяну запросили для зйомки у фотопроекті журналу Chance for Travel під назвою «Культурна спадщина». Зйомку проводили в особняках ХХ століття у Києві.

Тетяна Самохвалова

Далі була обкладинка журналу Chance for Travel. Зйомка для cover story проходила у сонячному Мадриді.

У 2017 Тетяна знялася для обкладинки журналу L'Officiel Baltics. Самохвалова постала у богемному образі.

Тетяна Самохвалова
Пізніше Тетяна Самохвалова взяла участь у спокусливому фотопроекті&la; як обличчя знаменитого бренду Atsuko Kudo. Вироби Atsuko Kudo, як і у випадку з іншими відомими жінками, включаючи Бейонсе та Кім Кардаш'ян, створили привабливий образ впевненої та романтичної героїні fashion story.

Зараз, окрім модельної кар'єри, дівчина веде власну колонку у виданні FPost online, де пише на різні lifestyle-теми.

Тетяна Самохвалова

Тетяна зізнається, що черпає натхнення звідусіль: з архітектури та предметів інтер'єру, природи, подорожей, книг, картин. На даний момент на її рахунку відвідування понад 60 країн. Тетяна стверджує, що не має наміру зупинятися на цьому.

Головний девіз Тетяни Самохвалової: «Дорогу здолає той, хто йде».

Тетяна Самохвалова

Тетяна Самохвалова

Новини партнерів