Позитив відмовився від оренди квартири в Києві: «Матеріально дуже складно»

Позитив
Артист відокремився від продюсерського центру Moзgi Entertainment і тепер є самостійним.

Український виконавець Positiff (Позитив) дав ексклюзивне інтерв’ю музичному порталу «Музвар» та розповів про зміни, які сталися в його музичному житті. За словами співака, відтепер він не артист продюсерського центру Moзgi Entertainment і працює самостійно.

Читайте также

Позитив розповів про стосунки з танцівницею Юлією Сахневич

Позитив розповів про стосунки з танцівницею Юлією Сахневич

Лілія Подкопаєва розповіла, чи спілкується з Ані Лорак: «Її позиція всім відома»

Лілія Подкопаєва розповіла, чи спілкується з Ані Лорак: «Її позиція всім відома»

«Moзgi Entertainment тепер є відкритим лейблом, ми більше не лейблові артисти, а самі собі продюсери. Зараз я з ними співпрацюю тільки в дистрибуції треків. І стало складніше, коли ти залишився один, коли тобі треба знайти команду, менеджмент. В такі часи тут тільки люди, які дійсно вірять в тебе. І я дуже їм вдячний, вони розуміють, що зараз це не про гроші, а про майбутнє артиста. Головне мені їх не підвести», – зізнався Позитив.

Окрім Позитива, з Moзgi Entertainment як з продюсерським лейблом працювали Michelle Andrade, Надя Дорофєєва та гурт Moзgi. Зі своїм колишнім продюсером Потапом, з яким вони співпрацювали десятки років, Позитив спілкується інтернетом, проте наголошує – у нього є свої творчі справи.

Позитив

Повномасштабне вторгнення внесло корективи і в побутове життя артиста. Як зізнався Позитив, наразі він живе на студії, де паралельно створює нові пісні. Говорить, що це зручно, оскільки музична муза приходить частіше за все вночі, а через комендантську годину простіше жити на роботі.

«Я відмовився від квартири, яку я винаймав, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилась зараз, зараз артисти у складному становищі, усі артисти. Адже я б не сказав, що роялті такі, як гроші з концертів, корпоративів. Все ж таки на першому плану у всіх артистів корпоративи. Але я думаю, що ми це можемо це пережити», – розповів виконавець.

Читайте также

Michelle Andrade розійшлася з хлопцем після початку повномасштабного вторгнення

Michelle Andrade розійшлася з хлопцем після початку повномасштабного вторгнення

Надежда Матвеева впервые рассказала о младшем на 20 лет любимом муже

Надежда Матвеева впервые рассказала о младшем на 20 лет любимом муже

Днями Позитив презентував спільний трек разом з Мішель Андраде та Аліною Паш під назвою «Перед світанком». З Мішель це не перша співпраця виконавця. Проте чому співаки вирішили зробити колаборацію з Аліною, коментує: «Мішель перетиналась з Аліною на благодійних концертах в Європі, а потім мені написала з пропозицією зробити спільну пісню. І я згадав, що ще як тільки розпочалась пандемія, ми з Аліною познайомились, потім в листуванні навіть знайшов якісь спільні музичні нариси. І я запропонував дівчатам біт, вони дуже швидко відреагували, наступного дня в мене вже були записи Аліни на диктофоні».

Фото: пресслужба

Наталія Могилевська
Предыдущий материал

Наталія Могилевська розповіла про свій будинок, який вщент знищили окупанти

Бен Стіллер
Следующий материал

Соломія Вітвіцька взяла інтерв’ю у Бена Стіллера під час його візиту до Києва

Новости партнеров