Переможець Вадим Мазніченко знявся в новому кліпі гурту «СКАЙ»

Вадим Мазніченко
Учасник соціального мультимедійного проекту «Переможці» Вадим Мазніченко разом із дружиною Яною знявся в новому кліпі гурту «СКАЙ» на пісню «Я тебе люблю».
Саме з цією піснею гурт «СКАЙ» виступав на національному відборі Євробачення-2017. Головний ідея кліпу – показати, що любов існує: справжня і щира. «Я не знаю, чи існує десь щось сильніше за це почуття»,  - звучить у пісні. Їй непідвладні вік і простір, вона буває різною, але незалежно від того, хто ми і звідки, нам усім хочеться почути три заповітних слова: «Я тебе люблю». 
 
 
У кліпі показано відразу сім різних історій, і всі вони – про любов. В одній із них можна побачити героя АТО Вадима Мазніченка разом із дружиною Яною. На відео, як і в житті, вони закохані, усміхнені і щасливі: саме таким має бути справжнє кохання! Їм довелося багато чого пережити разом, зокрема і службу Вадима в зоні АТО, поранення, втрату кінцівок. Та життєві випробування не лише не роз’єднали їх, а навпаки, лише зміцнили їхні почуття. 
 
Герой нового спецвипуску
 
На фото: Вадим Мазніченко з дружиною Яною
 
«Щойно з рота витягли трубку, попросив набрати кохану Яну. Не пам’ятаю, про що говорили. Та і яка там розмова: просто всі плачуть і обіцяють, що все буде добре», -  так Вадим згадує мить, коли він тільки-но прийшов до тями в Одеському військовому шпиталі. Побралися закохані майже через рік. Чекали, доки Вадима поставлять на ноги.
Розгорнуту історію Вадима Мазніченка можна прочитати в другому спецвипуску журналу «Viva! Переможці». Нагадуємо, що всі кошти від продажу журналу підуть на спортивне протезування й психологічну реабілітацію ветеранів АТО.
 
 
Обкладинка нового спецвипуску журналу «Viva! Переможці». Придбати спецвипуск можна в кіосках із пресою в усіх містах України, крім зони АТО й АР Крим. Усі кошти з продажу журналу підуть на психологічну реабілітацію та спортивне протезування ветеранів АТО.

Друга частина соціального мультимедійного проекту  «Переможці» - спільна робота команди Телевізійної служби новин ТСН на телеканалі 1+1 та Viva! Лучший журнал о звёздах.

Проект «Переможці» - це і вражаючі фото, створені Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, і відеоарт з неймовірними кадрами зі знімального майданчика, і цикл сюжетів новин ТСН, і спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці.

У кадрі – люди з необмеженими можливостями, ветерани АТО та паралімпійці, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу! 15 нових надихаючих історій про мужність та перемоги над собою, над болем, над обставинами.

Партнерами «Переможців» стали: Андрій Мацола, засновник Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS, Міністерство закордонних справ України, Національний паралімпійський комітет, благодійний фонд «Серце воїна», Клініка доктора Валіхновського, туристична компанія «Феєрія», RunUkraine, організатори візиту Ніка Вуйчича в Україну агенція Key Strategy, дизайнер Андре Тан.

Наші досягнення: За перший рік існування проекту ми здійснили всеукраїнський та світовий виставковий тур. Виставка відвідала 15 країн та 18 міст. За цей час більше 20 млн людей дізналися про проект.

Спецвипуск «VivaПереможці 2» - 15 надихаючих історій про ветеранів АТО та паралімпійців, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу й жаги до життя.

«Команда Viva! сьогодні представляє новий спецвипуск «Viva! Переможці», який став логічним продовженням мультимедійного проекту «Переможці». Благодійний номер вже можна придбати в кіосках преси по всій Україні», - сказала головний редактор журналу Viva! Іванна Слабошпицька.

Усі кошти з продажу журналу підуть на психологічну реабілітацію та спортивне протезування ветеранів АТО.

На фото - команда проекту: Ростислав Валіхновський, Тетяна Захарченко, Олександр Мордерер, Андрій Ушенко, Тетяна Рубльова, Андрій Мацола, Андре Тан, Єлизавета Мерешко, Олександр Сарабун, Соломія Вітвіцька, Іванна Слабошпицька, Юрій Дмитренко, Роман Торговицький, Анна Гвоздяр

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Переможці": віртуальний тур фотовиставкою разом із ТСН та Viva!

 

Depeche Mode
Попередній матеріал

Depeche Mode: жінки, діти та скелети у шафі нестаріючих рокерів

Вадим Мазніченко
Наступний матеріал

Переможець Вадим Мазніченко знявся в новому кліпі гурту «СКАЙ»

Новини партнерів