«Є пропозиція»: VERKA SERDUCHKA у кліпі до всеукраїнської премʼєри фільму «Велика прогулянка»

VERKA SERDUCHKA
Напередодні всеукраїнської премʼєри пригадуємо запальний саундтрек “Є пропозиція” та вирушаємо в кіно з 5 жовтня.

Сингл “Є пропозиція” від VERKA SERDUCHKA став офіційним саундтреком фільму “Велика прогулянка”, який мав вийти на великі екрани 24 лютого 2022 року. Сімʼї головних героїв змагатимуться за одну галявину, та все ж їх обʼєднають спільні цінності, а також віра в те, що все буде добре, про що і йдеться у композиції.

За тиждень до виходу комедії нагадуємо про запальний саундтрек “Є пропозиція” та кліп до нього від VERKA SERDUCHKA, який був написаний спеціально до виходу найзірковішої комедії року. Вперше музичну відеороботу презентували до Дня закоханих у 2022 році. Тоді ж творці розповіли про найбільшу інтригу — VERKA SERDUCHKA разом із мамою та бендом виконали запальну композицію на імпровізованій сцені, а також побешкетували в кількох сценах фільму.

У кліпі використали кадри з фільму, де зʼявилися всі герої стрічки: сім’ї Наливайченків (Юрій Ткач, Ірина Гатун, Вероніка Лукʼяненко та Алекс Березовський) та Драгоманових (Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Марго Крупіна-Біньковська та Ілля Паладін), корупціонер Хомʼяк (Михайло Жонін) та його помічник Гена (POSITIFF), камео екс-гравця ФК “Шахтар” Євгена Коноплянки та діючого тренера воротарів ФК “Шахтар” Андрія П`ятова.

Диско-сингл від VERKA SERDUCHKA дарує надію на щасливий кінець будь-якої історії, навіть якщо йдеться про гротескні перипетії між героями фільму “Велика прогулянка”. Влітку 2022 року ця композиція вперше зазвучала для глядачів наживо в межах імпровізованого концерту на одній зі станцій київського метрополітену, що і сьогодні слугує укриттям для десятків тисяч українців.

Вже з 5 жовтня VERKA SERDUCHKA разом із героями кінокомедії опиниться на тій самій галявині. За яких обставин відбулося це знайомство? Дивіться в кіно з 5 жовтня 2023 року.

  • Про фільм “Велика прогулянка”

Сюжет комедії розгортається навколо двох абсолютно різних сімей: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися «на шашлики» — доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає «своєю». Між ними розпалюється суперечка, яка переростає у гротескну «війну» за місце під мангал. Несподівано з’являється і третій претендент — утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей наших сімей у заручники — він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки.

Хитрощі, підстави та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на «як правильно жити». Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди — єдина потужна сила.

Читайте також

«У неї спад в стосунках з чоловіком»: Олена Кравець розповіла про зйомки у «Великій прогулянці»

«У неї спад в стосунках з чоловіком»: Олена Кравець розповіла про зйомки у «Великій прогулянці»

«Це наша поляна»: трейлер сімейної комедії «Велика прогулянка»

«Це наша поляна»: трейлер сімейної комедії «Велика прогулянка»

КИЛИММЕН
Попередній матеріал

Найзагадковіший учасник гурту KALUSH випустив пісню, присвячену коханій дівчині

Віра Брежнєва
Наступний матеріал

Після 108 днів трансформації з коучем: Віра Брежнєва зняла кліп на Київському морі

Новини партнерів