Торкається душі: MamaRika випустила кліп на нову щемливу пісню

MamaRika
Премʼєра кліпу MamaRika «Сльози і пісні».

Співачка MamaRika презентувала нову відеороботу на щемливу пісню під назвою «Сльози і пісні». Пісня про те, що болить зараз кожному українцю. Про те, як щодня тисячі листів і повідомлень летять до своїх адресатів, але власників своїх не знаходять, а у відповідь лише тиша. Скільки чоловіків відірвані від своїх сімей, захищаючи нашу країну, і скільки жінок очікують хоча б на одну звістку та не втрачають надію, що коханий живий та повернеться додому.

У своїй новій пісні MamaRika рефлексує про те, скільки наших героїв у полоні, скільки безвісти зниклих, а скільки вже на небесах янголами продовжують оберігати всіх нас. Тисячі жінок чекають на одне лише смс зі словами «Все добре, я на звʼязку» і щодня проливають ріки сліз та невпинно пишуть листи своїм найдорожчим. Всі ці листи наче невидимі ниточки, які тримають і дають надію. На жаль, ці рани зможуть загоїти лише міцні обійми, коли наші воїни повернуться додому.

Читайте також

Imagine Dragons випустили кліп, знятий в Україні

Imagine Dragons випустили кліп, знятий в Україні

Слава Камінська втретє виходить заміж: «Я сказала "так"»

Слава Камінська втретє виходить заміж: «Я сказала "так"»

«Сльози і пісні» про кожну маму, яка чекає сина з війни, про кожну жінку, яка не втрачає надії обійняти свого коханого, про кожну дитину, яка мріє почути голос тата на іншому кінці слухавки.

«Щодня я отримую десятки повідомлень від моїх шанувальниць про те, що вони чекають своїх чоловіків з війни, і що з моєю музикою їм стає трошки легше. Всім серцем сподіваюся, що пісня «Сльози і пісні» не стане винятком та додасть віри і сил всім тим, хто зараз проживає найважчі дні свого життя», — ділиться MamaRika.

Фото: Олексій Міхалевський

Слава Камінська
Попередній матеріал

Слава Камінська втретє виходить заміж: «Я сказала "так"»

Макс Барських
Наступний матеріал

З голим торсом і на жеребці: Макс Барських присвятив пісню рідному Києву

Новини партнерів