Даша Квіткова і Нікіта Добринін розлучаються через 4 місяці після вінчання

Даша Квіткова і Нікіта Добринін
Герої шоу «Холостяк-9», блогери Нікіта Добринін і Даша Квіткова повідомили про розставання.

Пара одружилася влітку 2020 року, зігравши пишне весілля. Рік потому у них народився син Лев, а вже наступного року Нікіта Добринін і Даша Квіткова несподівано для всіх вирішили розлучитися. Блогери повідомили прикру новину на своїх сторінках в Інстаграм. Також про це Даша розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній на її Youtube-каналі.

«Останні 2-3 тижні були суперболючими. Мені спочатку хотілося самій пройти цей період, щоб потім з ясною головою почати про це говорити. Ми з Нікітою вже півтора тижні не живемо разом. Він не зник повністю, бо у нас є дитина, син. Вчора ми разом ходили обирати садочок. Але між нами зараз тільки батьківські стосунки», — зізналася Квіткова.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін

Даша Квіткова і Нікіта Добринін стали батьками влітку 2021 року

«Ми не разом. Не буде брудної білизни та пошуків винних. У нас росте син і ми робимо все, щоб залишитися просто в здорових батьківських стосунках. Я буду вдячна за розуміння та повагу до рішення, яке ми прийняли. Прийняли не для вас, а для себе та свого подальшого життя», — написала блогерка в Інстаграм.

Никита Добрынин и Даша Квиткова: свадьба

Нікіта Добринін виїхав з заміського будинку, який вони з Дашою побудували разом і жили там з дитиною.

«Він мене просто підтримав. Бо бачив і відчував те саме, що і я. У нас дуже швидко почали відбудовуватися стосунки. Це коли людині ти віддаєш всього себе. Отак Нікіта був по відношенню до мене, а я — по відношенню до нього. Ми були разом 24/7. Ми ніколи не розлучались, крім воєнного стану, так я від’їжджала. І в якийсь момент зрозуміли, що ми наче перенасичились один одним. А по-друге, у нас стала дуже різна швидкість. Я лечу попереду планети, я пру, мені так треба, а в нього трохи інша швидкість. І це нам також заважає в стосунках. На цьому фоні ми просто одне одного морально задушили», — розказала Даша Квіткова про стосунки з Нікітою Добриніним.

Никита Добрынин и Даша Квиткова: свадьба

Рік тому в інтерв’ю на СТБ Нікіта Добринін пожалівся на кризу в кар’єрі — пандемія негативно вплинула на його роботу, в той час як Даша стала дуже успішною в блогінгу. На тлі ситуації з відсутністю роботи і самореалізації у Нікіти зростала депресія, він продовжував консультуватися з психологом.

Никита Добрынин в теплом свитере

«Я багато працюю, — каже Даша. — Насправді, можливо, тут є якась моя провина, що я цьому приділяю дуже багато часу. А йому це не подобалось. Саме те, що я занадто багато працюю. Я розривалась. У мене був син, чоловік, я сама, робота. І мене не вистачало. Хоча на сина і роботу вистачало, а на себе і нього — ні. У нас була така «гра» — хто кого більше кольне. У нас ніколи в стосунках не було аб’юзу або зради».

Невеста Даша Квиткова в свадебном платье

Дівчина не припускає, що їм з чоловіком вдасться налагодити стосунки. Однак задля спільного виховання сина вони готові підтримувати контакт.

«Ще два-три тижні тому мені здавалось, що ми побудемо порізно і зможемо повернути наші стосунки. Але за цей час я почала працювати з психологом. Нікіта так само ходить до свого психолога. Ми будемо ходити і разом до психолога, щоб закрити якісь гештальти, щоб побудувати здорові стосунки через те, що в нас росте син», — розповіла Квіткова.

Нагадаємо, восени 2022 року Нікіта Добринін і Даша Квіткова обвінчалися

Нікіта Добринін і Даша Квіткова обвінчалися

Нікіта Добринін і Даша Квіткова обвінчалися

Нікіта Добринін і Даша Квіткова обвінчалися

Читайте також

Маша Єфросиніна розповіла про свій заробіток під час війни

Маша Єфросиніна розповіла про свій заробіток під час війни

Перша розмова за довгий час: Дантес і Дорофєєва привітали одне одного з офіційним розлученням

Перша розмова за довгий час: Дантес і Дорофєєва привітали одне одного з офіційним розлученням

Фото: соцмережі, Віталій Мельник

Вахтанг Кікабідзе помер
Попередній матеріал

У Грузії поховали Вахтанга Кікабідзе. Зеленський: «Його ім’я буде вписане в історію України»

Тарас Цимбалюк
Наступний матеріал

Уперше після розлучення Тарас Цимбалюк відверто заговорив про свою нову дівчину

Новини партнерів