Віталій Кличко підтвердив новину про розлучення з дружиною

Віталій Кличко і його дружина Наталія Кличко
Після 25 років шлюбу Віталій і Наталія Кличко офіційно вже не сімейна пара.

Мер Києва, легендарний боксер Віталій Кличко розлучається зі своєю дружиною Наталією Кличко. Вони були у шлюбі протягом 25 років і мають трьох дорослих дітей — доньку Лізу-Вікторію і двох синів — Єгора-Даніеля та Максима. Новину про розлучення Віталій Кличко підтвердив в інтерв'ю виданню «Бабель».

«Це не таємниця, що ми багато років живемо не тільки в різних містах, але й в різних країнах. Багато років — різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно, — прокоментував Віталій Кличко розлучення з дружиною. — Це бажання обох сторін. У нас залишилися добрі відносини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває».

В інтерв'ю Viva! у 2014 році Наталія Кличко розповіла, що її поєднувало з чоловіком: «Честь, відданість. Для Віталія це не пусті слова. Він цінує дружбу, сім'ю — у цьому ми схожі. Я знаю: що б не трапилося в житті, поряд є людина, на чиє надійне плече я можу спертися. І Віталій знає, що він завжди може покластися на мене».

Виталий Кличко и его жена Наталья

Водночас Наталія Кличко говорила, що Віталій — сформована особистість, і ключові рішення у житті він приймає самостійно.

«Це нормально, кожен із партнерів має право на свій особистий простір. Я збрешу, якщо скажу, що у 20 років до мене прийшло розуміння, що у кожного має бути особистий простір. Це приходить з досвідом, кількістю років, прожитих у шлюбі. Адже можна збожеволіти, якщо весь час ділити один простір, без права зробити крок ліворуч, крок праворуч. Якби мудрість приходила в юності, тоді сімейне життя для кожної пари було б суцільною насолодою», — зазначила дружина Кличка.

Жена Виталия Кличко Наталья

У Наталії і Віталія не було весілля як такого — лише «штамп у паспорті». У розмові з Viva! дружина Кличка зізналась, що на початку стосунків вони були сильно закохані і жили одним днем:

«На той момент ми були знайомі рік, любили одне одного шалено, але грандіозних планів на спільне життя не будували. Просто вирішили полегшити спільне перебування за кордоном та вирішити супутні візові моменти. Потім уже все переросло в красиві роки спільного життя, які увінчали троє чудових і таких бажаних дітей — які були зачаті, народжені і вирощені у коханні».

Жена Виталия Кличко Наталия и дети

дружина мера Києва Віталія Кличка Наталія Кличко та їхні діти

дружина мера Києва Віталія Кличка Наталія Кличко та їхні діти

Віталій Кличко, його дружина Наталія Кличко та їхні діти

Віталій Кличко, його дружина Наталія Кличко на Майдані

Віталій Кличко і його дружина Наталія Кличко на Майдані в 2013 році

Віталій Кличко, його дружина Наталія Кличко на Майдані

Фото: архів Viva!, Інстаграм Наталії Кличко

Таїланд
Попередній матеріал

Спрощені умови в’їзду до Таїланду: подробиці від Туристичного Управління Таїланду в Україні

KHAYAT
Наступний матеріал

KHAYAT зізнався, що його не надихає війна, і розповів, як не впасти на дно

Новини партнерів