«Живий, все добре»: Наталка Карпа розповіла, як плакала від історій дружин військових

Наталка Карпа
Наталка Карпа презентує щемливу пісню про кохання під час війни. Також співачка анонсувала відеопроєкт, основу якого складуть історії жінок, які чекають чоловіків з фронту.

Наталка Карпа презентує перший музичний реліз після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Автором пісні є співак та композитор Влад Дарвін. За словами Наталки, пісня була записана ще 22 лютого та вже була готова для випуску, але війна змінила плани. Вся творча діяльність була спрямована на благодійні концерти для ЗСУ. Крім того, сама пісня «Жінка, що тебе чекає» набула нових сенсів, адже ми 24 лютого прокинулись в країні, у якій кожна третя родина тепер чекає на рідну людину з війни.

Наталка Карпа: «Ця тема мені дуже близька, бо з нею я зіткнулася ще у 2016 році на початку наших стосунків з Євгеном (прим. Євген Тєрєхов, військовий, чоловік Наталки Карпи). Якось ми з ним були в гостях у його бойових побратимів, і там я познайомилась з дружинами військових. Я плакала від їх історій, як вони проводжали чоловіків на фронт, про ці повідомлення, які чекаєш перед сном, бо заснути неможливо від тривоги, і як радієш короткому: «Живий, все добре»; про те, як дітей заспокоювали, а самі не знаходили собі місця вдома, про ті короткі, але щасливі зустрічі під час ротацій і знову сльози прощання… А зараз з цим зіткнулись сотні тисяч українських сімей».

Читайте також

Наталка Карпа – про сімейну кризу та стосунки з чоловіком: «Ми обговорюємо розлучення»

Наталка Карпа – про сімейну кризу та стосунки з чоловіком: «Ми обговорюємо розлучення»

Співачка KOLA — про перше кохання, стосунки з мамою і розставання з нареченим

Співачка KOLA — про перше кохання, стосунки з мамою і розставання з нареченим

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Наталка КАРПА (@natalkakarpa)

Нагадаємо, що чоловік Наталки Карпи Євген Тєрєхов «Титановий Джексон» зараз знову захищає Україну на передовій, тому ця тема особливо близька для співачки. Саме їх історія стосунків надихнула на створення пісні Влада Дарвіна.

Влад Дарвін: «Колись давно я мріяв написати пісню про безмежну силу закоханої жінки. Але щоб повністю здійснити цей задум, мені не вистачало однієї іскри — справжньої драматичної історії життя. На написання пісні «Жінка, що тебе чекає» мене надихнуло інтерв’ю Наталки Карпи, на яке я натрапив абсолютно випадково ще до війни. Я відчув дещо особливе, що відчувають, коли дочитують величний роман про кохання. Демка була готова за дві доби. Я подумав, що першою цю пісню маю показати саме Наталці, адже по суті це вона мене надихнула на її створення. Крім того, мені завжди хотілося побачити її в музиці трохи іншою — сильною у слабкості, прекрасною у вразливості, вірною, чистою та водночас звабливою. Ми довго працювали з Наталкою над цим унікальним коктейлем почуттів, але результатом я задоволений».

Реліз пісні «Жінка, що тебе чекає» відбувся 12 серпня на усіх музичних платформах, практично в переддень дня народження співачки, а вже з 20 серпня після благодійних концертів для українських військових Наталка Карпа вирушає в тур до Дня Незалежності України в США, де разом з благодійним фондом Revived Soldiers Ukraine візьме участь у зборі коштів для протезування та реабілітації поранених українських воїнів. 

Тіна Кароль
Попередній матеріал

Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя

Анна Добриднєва
Наступний матеріал

Анна Добриднєва видала пісню, яку написала разом з дівчинкою з Херсона

Новини партнерів