Джессіка Біл

Джессіка Біл
Повне ім'я:
Джессіка Біл
Дата народження:
3 мар 1982 року
Місце народження:
Або, Міннесота, США
Професії:
Актриса, модель та співачка
Найкращі роботи:
Фільми «Ілюзіоніст», «Пророк», «Чак та Ларрі: Пожежне весілля»
Соцмережі зірок:

Кар'єра майбутньої актриси почалася з невеликих музичних проектів «Енні», «Звуки музики», «Красуня і чудовисько», в яких Джесіка зіграла головні ролі. Після участі дванадцятирічної Біл у конференції Міжнародної Асоціації моделей та талантів її помітили та запросили до модельної агенції. Так, на початку своєї кар'єри майбутня знаменитість з'являлася на екрані як героїня рекламних роликів. Після кількох невдалих кастингів Джесіка була затверджена на роль старшої доньки в популярному драматичному телевізійному серіалі «Сьоме небо», який зробив її впізнаваною особистістю.

Першою серйозною роллю в кіно стала роль бунтарки Кейсі Джексон у драмі «Золото Ули», яка принесла Біл премію «Young Artist Award». Справжнім проривом в акторській кар'єрі Джесіки Білл стала одна з головних ролей у картині «Ілюзіоніст», слідом за якою пішли зйомки у фільмі «Пророк», «Легка поведінка», «День Святого Валентин», «

Актриса займається спортом: спринтерська ходьба, силові навантаження, йога, пліометрика – далеко не весь список занять, що входить до програми тренувань Джесіки. Вона також займається футболом та балетом.

У 2010 році актриса брала участь у сходженні на гору Кіліманджаро в рамках акції на підтримку чистої води.

У Джесікі Біл є татуювання у вигляді голуба з квіткою. Вона розташована внизу живота і символізує мир та благополуччя.

З 2012 року Джесіка одружена з музикантом та актором Джастіном Тімберлейком. У подружжя є син — Сайлас Рендалл Тімберлейк.

Новини партнерів