Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя

Тіна Кароль
Співачка Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного Єгора Кравцова з Маріуполя, яка раніше цілий місяць провела під обстрілами окупантів.

На початку війни Єгор написав щоденник, рядки якого облетіли не лише українські, а й світові ЗМІ. Тіна Кароль дізналась про це з інтернету, тоді ж наважилася читати записи хлопця на своїх благодійних сольних концертах на підтримку України, аби глядачі у залі змогли зрозуміти весь біль, який переживають українські діти під час війни. 

Дізнавшись, що родина Єгора змогла вибратися з окупації, а нині не має свого житла, Тіна Кароль подарувала їм квартиру на заході України, в Івано-Франківській області. Про це йдеться в сюжеті телемарафону «Єдині новини».

«Одного ранку пролунав дзвінок: "Вітаю, я — менеджер Тіни Кароль. Тіна на своїх концертах читає листи війни. І серед них лист вашого сина". Чоловік запитав, чи є де нам жити. Я відповіла, що ні. Тоді він сказав, що Тіна хоче подарувати нам квартиру», — розповідає журналістам Олена Кравцова, мати Єгора.

Родина з Маріуполя

Команда співачки одразу запропонувала оглянути Олені нову квартиру, яку для зручності умеблювали усім необхідним. Переїхати у нове житло родина планує вже за тиждень.

«Тіно, ми дуже вам вдячні. Тепер так спокійно, що у дітей є дім. Чекаємо усіх у гості», — каже Олена.

Нагадаємо, що це вже не вперше, коли Тіна Кароль дарує переселенцям квартиру. У 2014 році ключі від нової квартири з рук співачки отримав учасник шоу «Голос країни» Антон Копитін, який залишився без житла внаслідок окупації Донецька.

Читайте також

Тіна Кароль прилетіла до Японії: в аеропорту співачку зустрів мільярдер

Тіна Кароль прилетіла до Японії: в аеропорту співачку зустрів мільярдер

Хоум-лук: ненафарбована Тіна Кароль показала свої нові стікери у Viber

Хоум-лук: ненафарбована Тіна Кароль показала свої нові стікери у Viber

Іван Дорн
Попередній матеріал

Іван Дорн розповів, куди переїхав жити з дружиною і дітьми

Наталка Карпа
Наступний матеріал

«Живий, все добре»: Наталка Карпа розповіла, як плакала від історій дружин військових

Новини партнерів