Олена Кравець зі сльозами на очах розповіла про останній кастинг з Русланою Писанкою

Олена Кравець
До ефіру «Сніданку з 1+1» приєдналась телеведуча та акторка Студії «Квартал 95» Олена Кравець.

Наразі Олена Кравець перебуває у Болгарії разом з молодшими дітьми – двійнятами Катею та Іваном та мамою чоловіка. Старша донька акторки 19-річна Марія прийняла рішення повернутись до Києва.

«Вона не могла більше тут знаходитись, її тягнуло. І там вона, мені здається, одразу ожила. Мені дуже зручно звідси виїжджати на наші благодійні концерти, які ми даємо Європою. Наступний буде 24 серпня у Берліні, там теж буде аукціон. Я туди-сюди їжджу, а малеча поки тут. Але я сподіваюсь, що ми восени повернемось. Я вже не можу, так скучила, пів року кочового життя, дуже хочу додому. І мені здається, вже треба», – зазначила Олена.

Днями у Німеччині відбулось прощання з акторкою та ведучою інфотейнмент-шоу «Твого Дня» Русланою Писанкою, в якому вони разом працювали з Оленою Кравець. Акторка Студії «Квартал 95» пригадала один з останніх яскравих моментів, пов’язаних з Русланою, і зі сльозами на очах зізналась: досі не може повірити у смерть Писанки та з нею внутрішньо поки не змогла попрощатись.

Читайте також

Останнє звернення Руслани Писанки: «І буде новий день, коли ми переможемо»

Останнє звернення Руслани Писанки: «І буде новий день, коли ми переможемо»

Чоловік Руслани Писанки –  про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

Чоловік Руслани Писанки – про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

Руслана Писанка

«Я досі в це не можу повірити, мені здається, що вона пішла і повернеться. У мене поки це не вкладається в голові, я з нею внутрішньо не попрощалась. Згадую наші кастинги на шоу «Твій День», там було багато кандидатів на роль ведучих. Я пам’ятаю, що у день, коли я проходила кастинг, Руся сильно запізнилась. Ми вже спілкувались, вона прийшла останньою. Така енергійна, як Руся завжди. «Вибачте, вибачте, про що говоримо», – сказала вона. Дуже швидко вона влилась у процес. Пам’ятаю, що дивилась на неї і фізично відчувала електричний струм. Я дуже хвилювалась, для мене це був визначний момент, я хотіла потрапити у шоу «Твій День». Коли вона зайшла – мене відпустило. І я зрозуміла, що у нас налаштувався зв'язок. Я багато років її знаю, вона не міняється, зафіксувалась у дуже молодому стані душі», – пригадала Олена Кравець.

Читайте також

Могилевська прокоментувала смерть Руслани Писанки і показала спільне фото з Зеленським

Могилевська прокоментувала смерть Руслани Писанки і показала спільне фото з Зеленським

Чоловік Руслани Писанки вперше розповів про смерть дружини і назвав її діагноз

Чоловік Руслани Писанки вперше розповів про смерть дружини і назвав її діагноз

Фото: соцмережі

Аліна Смоляр
Попередній матеріал

Українська акторка зіграла головну роль у серіалі Netflix «Любов, смерть і роботи»

Олександр Педан
Наступний матеріал

Олександр Педан розплакався під час інтерв’ю з маріупольським студентом

Новини партнерів