Останнє звернення Руслани Писанки: «І буде новий день, коли ми переможемо»

Руслана Писанка
Востаннє Руслана Писанка виходила на зв'язок із глядачами у травні 2022 року.

Сьогодні пішла з життя українська теледіва: вночі 19 липня обірвалось життя акторки, ведучої інфотеймент-шоу «Твій день» Руслани Писанки. Про це у прямому ефірі «Сніданку з 1+1» повідомили її колеги – Людмила Барбір, Руслан Сенічкін та Тімур Мірошниченко. Ведучій було 56 років.

«Друзі, у нас надзвичайно сумна новина для всіх українців, які знали її. Цієї ночі не стало Руслани Писанки. У неї була своя боротьба, своя війна за життя. Але життя розпорядилось так, що вона цієї ночі померла», – озвучив у студії Руслан Сенічкін.

Руслана Писанка

Через повномасштабне вторгнення Писанці довелось поїхали до Німеччини, де у неї виявили важку хворобу. Там вона була вимушена справлятись з нею наодинці. За словами колег, Писанка ніколи не хотіла розповідати, наскільки їй було важко, а навпаки, завжди з надією на майбутнє, з неймовірною життєрадістю.

Читайте також

Могилевська прокоментувала смерть Руслани Писанки і показала спільне фото з Зеленським

Могилевська прокоментувала смерть Руслани Писанки і показала спільне фото з Зеленським

Ольга Сумська про смерть Руслани Писанки: «Я шокована. Ми спілкувались два тижні тому»

Ольга Сумська про смерть Руслани Писанки: «Я шокована. Ми спілкувались два тижні тому»

Людмила Барбір згадала, як разом знімалась з Писанкою у серіалі та майже усі сцени мала з нею. Говорить, що це була неймовірно світла людина, яка любила життя.

«Щоразу, коли вона заходила на майданчик чи просто до павільйону, вона наче за собою тягнула величезний шлейф життєвої енергії, який від неї линув. Руся завжди багато жартувала, у кожній сцені у неї завжди була імпровізація. Завжди з режисерами додавала до тексту якісь фішечки, кожна сцена – це була окрема величезна робота. Це неймовірно талановита та світла жінка, актриса, телеведуча. Це просто як грім серед ясного неба», – зі сльозами на очах прокоментувала Барбір.

Руслана Писанка

Зі свого боку Тімур Мірошниченко додав, що Писанка була такою позитивною людиною, яка дійсно «з лимона могла вичавити лимонад».

Востаннє Руслана виходила на зв'язок із глядачами під час святкування річниця інфотеймент-шоу «Твій День» у травні 2022 року. Тоді усі ведучі програми, яких розкидало світом через повномасштабне вторгнення, увімкнулись до ефіру «Сніданку з 1+1». Під час включення ведуча заявила, що впевнена у перемозі України.

«Життя триває, воно йде вперед. Воно змінюється і ми разом із ним. Буде і «Твій День», і новий день, буде все, коли ми переможемо. І я цієї перемоги очікую, як і усі українці», – у травні наголосила Руслана Писанка.

Руслана Писанка

Руслана Писанка

Фото: архів Viva!, пресслужба 1+1, соцмережі

пумб
Попередній матеріал

Не дамо знекровити країну! ПУМБ ініціює проєкт на підтримку донорства крові та українського бізнесу

Руслана Писанка
Наступний матеріал

Руслана Писанка після тяжкої хвороби пішла з життя слідом за мамою

Новини партнерів