MONATIK вперше після повернення до України розповів, як планує жити далі

MONATIK з дружиною
Артист розповів про перші емоції після вторгнення, розставання з родиною та як на дитячий синтезатор писав нові пісні.

Вперше з моменту повномасштабного вторгнення до студії «Сніданку з 1+1» завітав Діма Монатік. Війна застала співака у відпустці з родиною у Барселоні. Там він одразу заступив на культурний фронт. Майже усі п’ять місяців артист без упину давав благодійні концерти в різних куточках світу, а зараз повернувся до України.

MONATIK розповів, що повернення до України нагадало йому мирний час, коли він після довгих турів приїздив додому. Проте, зараз це зовсім інший настрій та картини навкруги.

«Враховуючи, що у мене декілька років поспіль життя було у ритмі та русі – то ти наче повернувся додому з туру. Щоправда, Київ пустіший, ми їхали через Макарів, просто розривають серце навпіл від побачених розбитих будинків. Ти дивився це на екрані і боліло та болить, а коли ти бачиш це на власні очі – сльози просто рікою», – прокоментував співак.

Монатік

Наразі до України MONATIK повернувся один. Його дружина Ірина та двоє синів – Платон та Данило залишились за кордоном. Говорить, що сумує за родиною, у будинку дуже порожньо та не вистачає дитячого сміху. Проте навіть через відстань MONATIK не пропускає важливих моментів у житті синів, навіть таких, як випадіння молочних зубів.

«Ми весь час на відео. Нещодавно Дані по відеозв’язку вирвали другий молочний зуб. Перший встиг я вирвати, а другий вже робила дружина. Телефонує мені такий беззубік, зубна фея також прилітала. А малий Платон весь час каже: «Ну вирвіть мені теж зуб. Чому тільки до Дані прилітає зубна фея?». Кажемо йому, щоб він не поспішав так дорослішати. Але він завжди засмучується, що у Дані випадає зуб, а у нього ні», – поділився MONATIK.

Монатік, його дружина і діти

Щодо повернення родини до України, то співак говорить, що вони весь час в емоційній ямі та не знають, чого очікувати завтра. Наразі родина просто живе сьогоднішнім днем, як і більшість українців.

За час свого повернення до України співак вже встиг дати великий концерт у метро на станції «Майдан Незалежності», який згодом покажуть у єдиному «Марафоні новин». За словами співака, він побачив необхідність у цьому концерті для людей, це була їхня можливість трохи відволіктись від навколишніх подій.

«Для мене це був дуже довгоочікуваний концерт. Виявилось, що і для людей теж. Там були військові, їхні сім’ї, волонтери, медики, я ще запросив друзів. Ми дійсно трішки відволіклись. І поплакали, і посміялись, пораділи та потанцювали. Знаєте, танцюємо від болю і він трішечки згасає», – зазначив Діма Монатік.

Читайте також

Остаточно: Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії

Остаточно: Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії

Чоловік Руслани Писанки –  про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

Чоловік Руслани Писанки – про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

На концерті співак виконував як і старі хіти, так і пісні з нового альбому ARTоборона. Говорить, що після повномасштабного вторгнення він свої думки записував у скетчбук, адже йому було важко прийняти повномасштабне вторгнення російських військ. І додає:

«Чесно, я, мабуть, був останнім, хто у це вірив. Коли у тебе все перевертається, все руйнується зсередини – ти просто не знаєш, що робити. От ми зараз за кордоном, а куди повернутись? А чи буде наша будівля ціла? Чи буде де жити? Що робити далі? Але ти розумієш, що потрібно бути корисним, хоча б емоційно. Я почав писати у  цей блокнот моменти, потім перетворювати їх у вірші, у музику…  Інструментів не було, я придбав дитячий синтезатор і на ньому почав писати. Воно все лилось, бо це правда».

Перший благодійний виступ Діма наважився дати тільки на свій 36-ий день народження – 1 квітня. Його у цьому переконала акторка «Студії Квартал 95» Олена Кравець, яка і запросила співака приєднатись до благодійного туру «Доброго вечора, ми з України».

Читайте також

Лідер «Антитіл» назвав діагноз зірок, які відмовляються говорити українською мовою

Лідер «Антитіл» назвав діагноз зірок, які відмовляються говорити українською мовою

Віра Брежнєва про теракт у Вінниці: «В жорстокості немає меж»

Віра Брежнєва про теракт у Вінниці: «В жорстокості немає меж»

Фото: Viva!, соцмережі

Ксенія Мішина
Попередній матеріал

Ксенія Мішина розповіла, як Еллерт намагався її повернути під час війни: «Ми зняли великий будинок»

Олег Винник
Наступний матеріал

Як змінився Олег Винник: співака не впізнати на новому фото

Новини партнерів