Jerry Heil заспівала про українське місто Щаста та легендарний літак Мрія

Jerry Heil
Співачка презентувала новий трек про розбомблене Щастя та розстріляну Мрію всіх українців.

«Композиція #Мрія була написана декілька місяців тому. Саме тоді майже підряд росія вдарила по нашому місту Щастя і розбила літак Мрію. Це так символічно! Наше щастя було на нашій землі і ми тримали найбільшу в світі мрію в небі — мрію про свободу. Але в українського народу завжди була і буде воля. Вона всередині кожного з нас — і це той духовний фундамент, на якому ми відбудуємо і нову мрію, і нове щастя. І образно, і буквально», — коментує співачка Jerry Heil.

Зокрема у пісні #Мрія заспівані рядки української народної приказки: «Кожен буде жати, що посіяв». Її можна віднайти в цитаті зі Святого Письма: «…хіба збирають виноград з тернини або з будяків – смокви? 17 Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані. 18 Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих».

Читайте також

Міка Ньютон про свої шанси стати мамою: «Якщо я буду вагітна, це буде реально чудо»

Міка Ньютон про свої шанси стати мамою: «Якщо я буду вагітна, це буде реально чудо»

Пісня-обіцянка кожного українця: Макс Барських презентував сингл «Чекай мене»

Пісня-обіцянка кожного українця: Макс Барських презентував сингл «Чекай мене»

«Українці не лише мріють — українці діють! Саме тому зараз на основі бази АН-225 добудовують його двійника. Українці не лише вірять у перемогу — вони знають про її скорий прихід! Українці не просто хочуть бути щасливими — українці вміють любити і щастя отримують як результат», — каже співачка.

Ірина Білик
Попередній матеріал

Ірина Білик прокоментувала службу свого ексчоловіка Дмитра Дікусара в ЗСУ

Лідія Таран
Наступний матеріал

В будинок Лідії Таран влучила ракета

Новини партнерів