Юрій Горбунов і Катя Осадча задумались про усиновлення дитини, батьки якої загинули під час війни

Юрій Горбунов та Катерина Осадча
Телеведучі Юрій Горбунов та Катерина Осадча розглядають варіант можливого усиновлення дитини, яка внаслідок війни залишилась сиротою.

До «Сніданку з 1+1» в ефірі телеканалів ТЕТ і 2+2 та у прямому ефірі на YouTube долучився ведучий «Голосу країни», шоумен та кінопродюсер Юрій Горбунов. Він розповів, як змінилась його професійна діяльність після повномасштабного вторгнення росії. Наразі він активно займається волонтерством, долаючи тисячі кілометрів, та підіймає дух українських вояків.

«Я вже почуваюсь професійним водієм, ми іноді добу проводимо за кермом. Ноги та руки затікають, але треба рулити. Наша громадська організація “Спілка підприємців кіно та телеіндустрії”, туди входить близько 20 активних людей, робить масштабну роботу. За останній час передана величезна кількість касок, бронежилетів, медикаментів… Ми вже зібрали два медичних автомобілі, повністю наповнених усім необхідним для наших бійців, на черзі третій, який піде на Донбас», — прокоментував ведучий.

Читайте також

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили 4-місячного сина

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили 4-місячного сина

Катя Осадча звернулась до вагітної Регіни Тодоренко: «Запрошуємо народжувати в бомбосховище»

Катя Осадча звернулась до вагітної Регіни Тодоренко: «Запрошуємо народжувати в бомбосховище»

Волонтерською діяльністю команда займається в перервах між концертами, які роблять по всій Україні. Юрій Горбунов виступає разом з іншими популярними українськими акторами та співаками для солдатів, які прийшли з передової на ротацію. Вони говорять, що саме концерти дозволили їм за останній час посміхнутися.

Юрій Горбунов

«Наші воїни отримують такий заряд енергії. Зараз трохи легше з координуванням концертів, оскільки усі направлення дає Міністерство оборони. Іноді той заряд, який і нам йде від хлопців та їхня віра у нашу перемогу, потім не дає заснути. Вони роблять з нами селфі та обіймаються. Говорять: ми чекали такої миті, щоб розслабитися та забути про все, хоча б на годину-півтори. Звичайно такі речі перевертають душу. Ти розумієш, наскільки важлива кожна людина в нашій країні. Кожен воїн, який тримає гвинтівку, або кожний артист, що тримає гітару», — зазначив Горбунов. За словами ведучого, на концертах воїни відмовляються говорити про війну та мріють про виступи артистів вже у мирний час.

Про війну ведучий разом зі своєю дружиною Катериною Осадчою дізнався в перші години вторгнення: перший вибух вони почули неподалік свого будинку вже о 4:30 24 лютого. Говорить, що старший син пари – 5-річний Іван – наразі сприймає події як «щось у нашій країні сталось».

Юрій Горбунов та Катерина Осадча

«Ми намагались йому пояснити, що це така тимчасова біда в нашій країні, яку ми всі переживемо. На щастя, він у свої 5 років ніколи не грався ні автоматами, ні пістолетами. У нас серед іграшок немає дитячої зброї. І йому це ніколи не було цікаво… ми навіть коли їздили на море, я пропонував йому придбати водяний пістолет, а він не захотів. Зараз, коли він дивиться у телевізор, то говорить: «Тату, а чого це так все сталось? Хто це так з нами зробив?». Ми кажемо, що це поганий дядя, якого скоро, ми сподіваємось, не стане, і настане мир», — розповів Горбунов.

Читайте також

Брітні Спірс вагітна: 40-річна співачка чекає на третю дитину

Брітні Спірс вагітна: 40-річна співачка чекає на третю дитину

Зірка «Кварталу 95» Олена Кравець розповіла, чи попередив її Зеленський, що буде війна

Зірка «Кварталу 95» Олена Кравець розповіла, чи попередив її Зеленський, що буде війна

Юрій Горбунов розуміє, що попереду країну чекає відбудова, яку робитиме весь український народ разом. Проте наголошує: потрібно буде всиновлювати та вдочеряти дітей наших земляків, які залишились без батьків. Ведучий не виключає, що, можливо, на такий крок піде і його родина:

«Це буде на плечах всіх українців. І ми теж про це думаємо».

Юрій Горбунов та Катерина Осадча

Фото: Соня Плакидюк/Viva!, соцмережі

Володимир Шоломицький
Попередній матеріал

Володимир Шоломицький: «Волонтерська діяльність завжди була важливою частиною мого життя»

Іраклі Макацарія
Наступний матеріал

Іраклі Макацарія: «росія не може пробачити, що українці вільні»

Новини партнерів