Новий сингл ТНМК та KOZAK SYSTEM: пісня-обіцянка матерям солдатів, що все буде добре

ТНМК та KOZAK SYSTEM
Про що співати під час війни? Про неї й співати.

24 лютого Україна прокинулась від вибухів — так почалася нова епоха в історії людської цивілізації. Звичний світ вже ніколи не буде колишнім, війна торкнулася кожної української людини, кожної родини, кожної оселі. За ці тижні країна невідворотно змінилася — попри легенди про кількість гетьманів на кількість населення, ми зібралися в одне ціле, захищаючи нашу землю. росія намагається знищити все українське, й тільки наші солдати стоять їм на заваді.

Танок на майдані Конґо презентує сингл "Мамо", колаборацію з українським гуртом KOZAK SYSTEM. В цій пісні йдеться про те, як український солдат повертається додому лише на один день й обіцяє мамі, що все буде добре.

Читайте також

Дизайнер Жан Гріцфельдт показав у Берліні колекцію, присвячену війні

Дизайнер Жан Гріцфельдт показав у Берліні колекцію, присвячену війні

  • Фоззі: «Рік тому Іван Леньо з KOZAK SYSTEM запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою — на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима. Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування. І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше. Раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги. Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою — це вже інша Україна. Та інший світ». 
  • Фагот: «Коли я продюсував цей трек, мені в деяких місцях відчулося замість кіка використати звук пострілу гармати. Не міг тоді я знати, що ця звукова метафора дуже скоро стане для всіх нас суворою реальністю».
  • Іван Леньо: «Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!»

Слухайте сингл «Мамо» від Танок на майдані Конґо та KOZAK SYSTEM відсьогодні на усіх платформах.

Читайте також

Український бренд Gepur шиє балаклави та термобілизну для ЗСУ. Потрібна допомога

Український бренд Gepur шиє балаклави та термобілизну для ЗСУ. Потрібна допомога

Притула
Попередній матеріал

«Це не народ. Це ракова виразка планети»: Притула назвав росіян «абсолютно тупим бидлом»

Притула
Наступний матеріал

Сергій Притула забезпечує ЗСУ та ТРО всім необхідним — від їжі до військової техніки

Новини партнерів