Тетяна Денисова повернулась, Макс Чмерковський пішов на СТБ: стартує нове шоу Танці. World of dance

Танці. World of dance
Стали відомі імена журі та ведучої шоу «Танці. World of dance».

Телеканал СТБ готує нове масштабне шоу — українську адаптацію успішного формату World of Dance, який дистриб’ютує компанія NBCUniversal. Навесні-2022 Україна побачить найкращий сучасний танцювальний проєкт, який існує на світовому телебаченні. На цю сцену прагнуть вийти топові танцівники та танцівниці, а місце за столом журі гідні зайняти лише найіменитіші хореографи та постановники.

СТБ розкрив імена зіркового журі та ведучої проєкту «Танці. World of Dance». Цієї весни найкращих танцюристів обиратимуть: Тетяна Денисова, Макс Чмерковський та Євген Кот.

Читайте також

Екс-Холостяк Макс Чмерковський розповів, як виживав в еміграції

Екс-Холостяк Макс Чмерковський розповів, як виживав в еміграції

Тетяна Денисова – хореографиня, режисерка, креативна продюсерка, чиї постановки це завжди поєднання найсильнішої хореографії і глибоких емоцій. Незмінна суддя і муза проєкту «Танцюють всі» на телеканалі СТБ. Головна постановниця номерів наймасштабніших проєктів України: «Х-фактор», «Танцюють всі», «Україна має талант».

Макс Чмерковський – хореограф зі світовим ім'ям, топовий представник бального танцю. 10-разовий володар професійних танцювальних титулів. Переможець, двічі срібний призер та двічі бронзовий призер американського телевізійного шоу Dancing With The Stars. Власник чотирнадцяти танцювальних шкіл в Америці. Співзасновник та керівник некомерційної освітньої благодійної організації Dance Team USA, що займається підтримкою та підготовкою майбутніх танцюристів. Власник компанії Maksim Chmerkovskiy Productions, яка організовує танцювальні тури по всьому світу.

Євген Кот – хореограф-постановник, суддя легендарного проєкту «Україна має талант» (2021 р). Соліст перших в Україні 3D-шоу рівня Цирку дю Солей («Барон Мюнхгаузен», «Вартові мрій»). Переможець шоу «Танцюють всі» та «Танці із зірками», режисер-постановник номерів для найрейтинговіших телепроектів у країні.

Ведуча проєкту «Танці. World of Dance» — семиразова чемпіонка України, Європи і світу з гімнастики, чотириразова чемпіонка світу з пол-денсу, професійна тренерка, дружина Євгена Кота Наталя Татаринцева.

Жена Евгения Кота Наталья Татаринцева стала ведущей нового шоу СТБ - Танцы. Wоrld of dance

«Нам вдалося зібрати команду, чий досвід та експертність у світі танцю не викликають жодних сумнівів у професійної тусовки. Кожен із них горить величезним бажанням підняти танці в Україні на новий рівень, задати новий танцювальний виток у країні. І це повністю співпадає з місією формату World of Dance, який розвиває танцювальну культуру у всьому світі. Цієї весни в ефірі СТБ розпочнеться нова танцювальна історія: всі найважливіші моменти нашого життя — любов, пристрасть, стосунки батьків та дітей і навіть соціальні теми — ми розповімо мовою танцю. Це буде не лише красиво та видовищно, але ще сучасно та технологічно. Та найголовніше - з теплом і позитивними емоціями, які нам усім так необхідні сьогодні», — коментує керівник проєкту  Анатолій Максимов.

Зйомки телевізійних кастингів розпочато. Прем'єра шоу «Танці. World of Dance» відбудеться навесні 2022.

Читайте також

Фото: пресслужба

Тіна Кароль
Попередній матеріал

Тіна Кароль — членкиня журі Національного відбору на Євробачення 2022

Cloudless
Наступний матеріал

Учасники Нацвідбору на Євробачення Cloudless — про розпад гурту, депресію і причини конфліктів

Новини партнерів