Дмитро Гордон розповів, скільки заробляють його діти

Дмитро Гордон
Журналіст та ведучий Дмитро Гордон розповів, чим займаються його діти.

Дмитро Гордон за офіційним даними має семеро дітей – троє синів і четверо доньок. Старші діти вже заробляють.

«Ростислав багато заробляє, він у мене в ютубі працює. Багато – це кілька тисяч доларів та більше. Діма іноді й набагато більше. Діма композитор у Голлівуді, працює у Лос-Анджелесі, Берклі закінчив. Це найкращий університет, що випускає композиторів у світі. Він із Барбарою Стрейзанд працює, з Афанасьєвим. Серйозний хлопець узагалі. Він робить фільми, призи отримує міжнародні. Я говорю: «Вже коли татові почнете допомагати?». Донька Ліза закінчила також в Единбурзі найпотужніший університет. Її підхопила американська компанія одразу. Вона живе у Києві та працює віддалено на американську компанію найбільшу, теж заробляє багато. Син Льова поїхав до Америки, в Лос-Анджелес до Діми, працює, кілька тисяч уже заробляє, теж відкладає гроші. Тобто молодці, все гаразд», – поділився Гордон у програмі «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна».

Чи то завдяки самоіронії, чи вмінню робити з власного імені бренд, та нині його статки оцінюються мільйонами доларів. До слова, свої численні квартири за останні три роки Гордон розпродав.

«Я дивлюся – квартири не у тренді. Я перевкладаю у торгівельні площі. У мене квартир 6, напевно, залишилося», - розповів Дмитро Гордон.

Читайте також

Фото: соцмережі

MamaRika и Сергей Середа
Попередній матеріал

Чоловік співачки MamaRika Сергій Середа зізнався, що вони готуються знову стати батьками

новорічні фільми
Наступний матеріал

Найкращі новорічні фільми, які допоможуть у вивченні англійської

Новини партнерів