Передивились 30 бойовиків: Юлія Саніна та Вал Бабко показали нове феєричне відео The Hardkiss

Юлія Саніна
The Hardkiss представляє трилер на пісню «Сестра».

«Сестра» — пісня з альбому The Hardkiss «Жива і не залізна», який вийшов у травні цього року. Кліп — гостросюжетний трилер про сестринство та порятунок.

Ігрові кліпи із сюжетними лініями гурт The Hardkiss знімає дуже рідко — це завжди експеримент. Головну ідею ілюстрації пісні «Сестра» Вал Бебко та Юлія Саніна виношували близько трьох місяців.

«Були варіанти зняти ліричну та повсякденну історію, але ми зрештою зупинилися на драйві та кіношному арті, — розповідає Вал. — Під час підготовки до кліпу ми з Юлею переглянули два-три десятки найголовніших світових екшенів. Такої кількості бойовиків ми, мабуть, за останні десять років не бачили. Надихалися…»

Юлия Санина и Вал Бебко

У головних ролях кліпу The Hardkiss — Юлія Саніна та 18-річна українська акторка Аліна Чебан.

«На дівчину ми звернули увагу цього літа — на зйомках фільму «Найкращі вихідні». Аліна має таку яскраву й харизматичну зовнішність! Ми ще не вигадали сюжет для «Сестри», але вже бачили в цій ролі дівчину, — розповідає Юля. — Наша «Сестра» — це історія спасіння. Кліп схожий на сцену з фільму, де глядач має право сам придумати початок і фінал».

The Hardkiss

«Japanese Dancer» — саме так можна назвати Юлію Саніну в новій історії The Hardkiss. У кліпі «Сестра» є танцювальний фрагмент, який для фронтвумен гурту поставила хореограф Лада Касинець, а дія відбувається на фантазійному Сході. «Відтворити «японські мотиви» в Києві виявилося не так просто. Для цього довелося намучитися з локаціями та навіть перебудувати хол київського готелю «Національний», — розповідає й усміхається Вал. — Ми будували-будували та збудували. А потім усе рознесли на дрібні шматочки… Приємного перегляду, брати та сестри!»

 

Пісня «Сестра» неодмінно увійде до трек-листу ювілейного шоу «Десять», який гурт The Hardkiss представить 18 червня 2022-го на НСК «Олімпійський».

Фото: Ілля Колотій

Юлія Саніна
Попередній матеріал

Передивились 30 бойовиків: Юлія Саніна та Вал Бабко показали нове феєричне відео The Hardkiss

Ірина Білик
Наступний матеріал

Ірина Білик: «Дівчина має зустрічати коханого практично голою»

Новини партнерів