Легендарні «Воплі Відоплясова» голяка стрибнули в ополонку

ВВ
Рокери роздяглись на морозі на Водохреща.

Український рок-гурт №1 «Воплі Відоплясова» у новому кліпі «Лазня» гучно закриває тему різдвяно-новорічних свят. 19 січня, якраз на велике свято Водохреща, відбулась прем’єра відео з купанням учасників гурту та друзів рокерів на морозі.

За словами Олега Скрипки, лазня — це не просто традиція, а певна філософія життя: краще паритись у лазні, аніж паритись по життю. Лазня прогріває та очищує тіло й душу, завжди сприяє щирій розмові, зміцнює організм. «Лазня — найкраще джерело бадьорості та енергії», — коментує фронтмен гурту і запрошує всіх пірнути в ополонку на Водохреща разом із «Воплями Відоплясова».

ВВ

За повір’ями, освячена на Водохреща «йорданська» вода наділяється цілющими чудодійними властивостями та загалом символізує початок життя. Ще за давніх часів надзвичайно популярним був ритуал занурення у водойми на свіжому повітрі. Вважалося, що така процедура очищує душу та дарує здоров’я на весь рік. Ця добра традиція збереглась і до сьогодні. В кліпі «ЛАЗНЯ» українські рокери показали справжній майстер-клас святкування Водохреща та відірвались на повну: парились, співали, танцювали, а на завершення ще й голяка стрибнули в ополонку! В кліпі також можна побачити друзів музикантів — Івана Леньо з «Козак Систем» та Романа Бахарева з «Бахроми».

Відзначимо, що 2021 рік — особливий для групи «ВВ», адже саме цього року колектив святкує свій масштабний ювілей: 35 років творчої діяльності! З цього приводу Олег Скрипка разом зі своїми колегами готує низку феєричних подій на рік вперед, про що ми дізнаємось вже скоро.

Читайте также

Олег Скрипка: «Я жду, как оценит мое вино Николай Тищенко»

Олег Скрипка: «Я жду, как оценит мое вино Николай Тищенко»

Лобстеры и спа-релакс: как Оля Полякова отметила день рождения на частном мальдивском пляже

Лобстеры и спа-релакс: как Оля Полякова отметила день рождения на частном мальдивском пляже

Фото: прес-служба

Настя Каменских
Предыдущий материал

Шоу «Маска» залишив перший учасник. Настя Каменських впізнала в ньому Потапа?

Влад Яма и Анатолий Анатолич
Следующий материал

Влад Яма и Анатолий Анатолич устроили пробежку вдоль океана в Майами

Новости партнеров