Поклянись. Поцілуй. Обійми: «Беz обмежень» у свій день народження презентували кліп про шлюб

Яна Цибульська та Дмитро Жук
Ця пісня – про спектр емоцій, які проживають люди протягом всього свого подружнього життя.

На честь 22-річчя гурту команда вирішила зробити подарунок прихильникам у вигляді нової роботи, що має назву «Поклянись. Поцілуй. Обійми», адже саме шанувальники є невід’ємною частиною «Беz обмежень» і всі ці роки були поряд.

Головними героями відеороботи на нову пісню стали танцівниця Яна Цибульська, яка була партнеркою Сергія Танчинця на проекті «Танці з зірками», та її чоловік Дмитро Жук. Подружня пара станцювала танець, у якому ніби прожила різні емоції: любов, спокій, ненависть, радість, розчарування. Також у відео знімається і фронтмен гурту «Беz обмежень» – Сергій Танчинець.

Солист группы Беz обмежень

Кліп, в якому немає місця грі. Лише справжні, щирі почуття. А також історія, що відбувається між двома закоханими людьми, яку проживає абсолютно кожна пара.

«Нам було важливо показати кожну емоцію такою, як вона є, аби кожен, хто перегляне кліп, прожив її разом з нами. Здається, в нас вийшло», – ділиться емоціями Яна Цибульська.

Читайте также

Пробирает до мурашек: «Беz обмежень» посвятили клип протестам в Беларуси

Пробирает до мурашек: «Беz обмежень» посвятили клип протестам в Беларуси

Какие страны выбрали звезды для отдыха этой зимой

Какие страны выбрали звезды для отдыха этой зимой

Виникла ідея зняти саме танець, адже Сергій Танчинець довгий час був у проекті «Танці з зірками» і присвятив цьому частину життя. Ці всі емоції, які описані у новій пісні, танцюристам дуже вдало вийшло передати за допомогою танцю. Режисером відеороботи став Владислав Разіховський.

«Ми зібрали професійну команду для зйомок кліпу. Яна Цибульська та Дмитро Жук танцювали на проекті, Яна була моєю партнеркою, а ще вони є чоловіком і дружиною. Для мене взагалі не стояло питання, кого знімати в цьому кліпі. Все було очевидно. Мені хотілось в кадрі бачити людей, які є дійсно закоханими один в одного, які будуть щирими у своїх емоціях. У нас вийшла надзвичайно чуттєва робота, якою можна пишатись», — розповідає Сергій Танчинець.

Фото: прес-служба

Виктория Бекхэм
Предыдущий материал

Виктория Бекхэм рассказала, какой переломный момент заставил ее покинуть Spice Girls

Михаил Заливако: новый Холостяк в 11 сезоне на СТБ
Следующий материал

За любовью или пиаром? В сети обсуждают нового Холостяка Михаила Заливако

Новости партнеров