Президент Украины наградил Сергея Притулу орденом «За заслуги» III степени

Сергей Притула
К Международному дню волонтера президент Владимир Зеленский наградил ведущего Нового канала орденом «За заслуги» III степени.

Согласно указу №889/2019, опубликованному на официальном сайте президента Украины, Притулу наградили «за гражданское мужество, весомый личный вклад в развитие волонтерского движения, укрепление обороноспособности и безопасности украинского государства, активную благотворительную и гуманистическую деятельность».

  • Как начинал свою социальную деятельность Сергей Притула?

Это сегодня все знают, что Сергей не только талантливый ведущий, он еще и волонтер. О своей благотворительной работе он отчитывается в соцсетях. Но так было не всегда. Много лет ведущий скрывал, что помогает людям.

«Я страшенно радий, що останні років 12 займаюся, в тій чи іншій формі, благодійністю, – говорит Сергей. – Коли опікувався дитячими будинками, ніде про це не афішував. Тоді суспільство це сприймало з відторгненням. Вважали, що якийсь чувак з телевізора просто піариться на дітях. Тому я про це ніколи не згадував».

Изменил свое отношение к публичной благотворительности ведущий с началом военных действий на востоке Украины. В 2014, 2015, 2016 он лично сидел в холле Нового канала и собирал помощь для украинской армии. Простые люди приносили ему деньги, кровоостанавливающие препараты, карематы, теплую одежду для солдат... Потому что верили в его честность и порядочность.

«Зараз людям з шоу-бізнесу важливо показувати свою соціальну активність, підтримувати ті чи інші напрямки, – считает Сергей Притула. – Крикунів, які будуть тебе звинувачувати в піар, завжди багато. Але якщо хтось візьме за приклад твою поведінку, значить ти все робиш правильно. Волонтерство, яким я займаюся, роблю публічно, бо окрім своїх грошей і грошей «Вар’ятів» (які сумарно складають близько 15-20% від загальнорічного збору коштів), у цьому беруть участь багато інших людей. Кілька разів на рік я все одно повертаюся до своїх старих проектів підтримки дітлахів, тут не вказую ніяких цифр, але виставляю кілька фото, щоб мотивувати до таких справ інших. Мені непогано платять за озвучку мультфільмів, я їх ніколи не витрачаю на себе чи родину, скеровую на допомогу дітям. Мультики для дітей, то й заробіток з мультиків – на дітей (улыбается). Озвучував Нестора у «Викраденій принцесі» – добре заплатили, і я купив в Заліщики, в дитячу лікарню спеціальний апарат для реабілітації діток з ДЦП, залишилися гроші – купив ще в Одеську область у дитбудинок комплекти рушників на 100 людей. Ще щось озвучив – доклався до літнього табору діточок, батьки яких воювали чи загинули в АТО. Коли я допомагаю сам, не кажу, скільки на це витрачаю. Це мої гроші, але якщо я можу показати людям приклад, чому ні?»

Читайте также

Теща Сергея Притулы сбила ребенка и его маму: комментарий шоумена

Теща Сергея Притулы сбила ребенка и его маму: комментарий шоумена

Все в сборе: Сергей Притула показал редкое семейное фото

Все в сборе: Сергей Притула показал редкое семейное фото

Президент Владимир Зеленский наградил Сергея Притулу орденом «За заслуги» III степени.

Притула с волонтерами

Притула и боец АТО

Сергей Притула

Фото: соцсети, пресс-служба Нового канала

Наталья Могилевская
Предыдущий материал

Наталья Могилевская выходит замуж?

Юлія Саніна
Следующий материал

Юлія Саніна розповіла про перший поцілунок зі своїм чоловіком

Новости партнеров