Юрій Горбунов, Тімур Мірошниченко, Соломія Вітвіцька розповіли, чим займаються, коли немає світла

Юрій Горбунов
Телеведучі Тімур Мірошниченко, Соломія Вітвіцька, Юрій Горбунов, Святослав Гринчук, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв розповіли, як проводять час, коли вдома вимикають світло.

Через регулярні потужні масовані ракетні удари з боку росії в Україні серйозно пошкоджені енергетичні системи. Тому, майже вся країна потерпає від віялових відключень світла. Людям доводиться по кілька годин щодня сидіти без електрики. Ведучі 1+1 Тімур Мірошниченко, Соломія Вітвіцька, Юрій Горбунов, Святослав Гринчук, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв розповіли, чим займаються вдома під час блекаутів.

Читайте також

Від ідеї до реалізації. Як створити помешкання своєї мрії

Від ідеї до реалізації. Як створити помешкання своєї мрії

«Моє кохання»: Зеленський щиро розповів про стосунки з дружиною під час війни

«Моє кохання»: Зеленський щиро розповів про стосунки з дружиною під час війни

  • Тімур Мірошниченко:

По-перше, ми з дружиною стали дуже спортивними, адже живемо на 23-му поверсі з двома малими. Мія і вгору, і вниз йде сама, Марко частково на спині або руках в когось з батьків. По-друге, ми стали більше спілкуватися з друзями, які не в нашій групі відключень світла (посміхається). Тож їздимо одне до одного в гості по графіках. По-третє, малі постійно щось вигадують: то вечір фокусів нам влаштовують (видають квитки, ми з Інною виходимо з кімнати, вони готуються, потім запрошують на шоу). У нас вдома то стендап, то вокальний вечір.

  • Неля Шовкопляс:

Коли вимикається світло, ми дістаємо всі свічки, які в нас є, запалюємо гірлянди, дістаємо настолки і частіше всього сидимо на кухні і граємо в настільні ігри. Ми дістали навіть ті, про які вже забули, але які свого часу були синам цікаві і зараз знову цю традицію відновлюємо. Граємо в «Меморіс», в «Лото», в «Уно», в «Монополію» – але для «Монополії» потрібно більше людей, тож її ми дістаємо, коли велика компанія. Або разом в обнімку лежимо з малими, про щось своє говоримо, розповідаємо один одному якісь історії, казки.  У нас виходять такі теплі душевні домашні вечори.

  • Святослав Гринчук:

Намагаюсь підлаштувати всі свої дії під графіки, якщо перебуваю вдома. Коли вимикають світло, можу піти на невелику прогулянку, або до сусідніх крамниць, де точно світло є. Плита у квартирі газова, тому можу трохи готувати у темряві, аби корисно витратити час. Якраз коли почали вимикати світло - закінчився перший сезон серіалу «Дім драконів». Виявилось, що у нас є вдома книга, за якою він знятий, тож інколи тепер у темряві підключаю світильник до павербанка і біля нього читаю. Особливо коли крім світла зникає мобільний інтернет і тоді читати більше нічого. У перші кілька днів вимкнень ще думав спробувати підлаштуватись під них так, аби щоразу лягати спати, коли стає темно, а потім прокидатись коли світло вмикають, навіть якщо посеред ночі. Але цей план одразу провалився, то не міг заснути вчасно, то прокидатися не було жодного бажання.

Читайте також

Благодійний вечір Viva! на підтримку ЗСУ

Благодійний вечір Viva! на підтримку ЗСУ

Дженніфер Еністон вперше розповіла про невдалі спроби завагітніти

Дженніфер Еністон вперше розповіла про невдалі спроби завагітніти

  • Єгор Гордєєв:

Коли вимикають світло, зазвичай читаю. Я так і не звик до електронних книжок – беру їх тільки в дорогу, а вдома ні – читаю паперові. Є в цьому якась романтика. У мене є дві улюблені книгарні – одна у Києві, друга – у Львові, я там регулярно закуповуюсь. Часто буває так, що ще не «виконав план», тобто не прочитав ті, що купив раніше, а вже йду купляти нові книжки. А зараз, коли вдома блекаути, запалюю свічки, або вмикаю лампу, яка працює від батарейок і читаю. От фактично зараз дочитав Юрія Андруховича «Радіо ніч». І перечитую Германа Гессе «Гру в бісер». Вважаю Гессе одним з найкрутіших авторів за всю історію людства.

  • Соломія Вітвіцька:

Коли у мене вдома вимикають світло, спілкуюся по телефону, тому що мобільний зв’язок залишається. Або лягаю спати чи дивлюсь фільми на телефоні. Netflix та Premium YouTube дозволяє закачувати файли і коли немає нормального зв’язку. Ще планую все ж таки знайти лампу на батарейках і тоді буду читати. А ще колонку купила, тож можу тепер музику слухати.

  • Юрій Горбунов:

З тих пір, як Данило почав ходити, у нас вдома улюблена гра – це хованки. А в темряві вони ще прикольніші виходять. Коли немає світла, я читаю «Історію України» Ярослава Грицака. Діти слухають аудіо-казки, які я кілька років тому записав в одному дитячому проєкті. В нас навіть якщо вимикають світло, все одно залишається мобільний інтернет, тож Іван з Данилом можуть на айпаді дивитися мультики чи грати в ігри. Але в нашому містечку є генератор, тому проблеми зі світлом у нас бувають, але рідко».

Читайте також

Фантастична! Дженніфер Лопес в об'єктиві легендарної Енні Лейбовіц

Фантастична! Дженніфер Лопес в об'єктиві легендарної Енні Лейбовіц

Вау-ефект: Кім Кардаш'ян з’явилася на публіці у вініловій сукні Balenciaga

Вау-ефект: Кім Кардаш'ян з’явилася на публіці у вініловій сукні Balenciaga

Фото: пресслужба

ZAM’OK design, дизайнер інтер’єрів Оксана Задорожна
Попередній матеріал

Від ідеї до реалізації. Як створити помешкання своєї мрії

Локації у кліпах світових зірок очима «Першого коду»
Наступний матеріал

Київські локації у кліпах світових зірок очима «Першого коду»

Новини партнерів