Елка спела на украинском языке песню Александра Положинского

Елка фото
Популярная украинская и российская певица Елка, которая несколько лет живет и работает в Москве, неожиданно запела на родном языке.

#@#

Автором украиноязычной песни «Прекрасна» для Елки стал ее давний друг, фронтмен группы «Тартак» Александр Положинский. В эксклюзивном комментарии Viva.ua артист рассказал, как они познакомились и с чего началось их творческое сотрудничество.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Солист группы Тартак рассказал, какие девушки ему нравятся

«Ми з Ялинкою знайомі дуже давно – познайомились, ще коли грали в КВН, – делится Положинский, трогательно называя Елку «Ялинкою». – З того часу товаришуємо, спілкуємося, запрошуємо одне одного на концерти, завжди раді одне одного бачити. Ялинка любить згадувати, що я завжди називав її «зіронькою», бо передбачав її успіх та популярність. Якось в мені зародилася ідея однієї пісні, яку, як мені здавалося, Ліза могла би заспівати якнайкраще. Я запропонував їй виконати мою пісню – Ліза сказала, що давно хотіла попросити, щоб я для неї щось написав, але соромилася. Запропонував дві пісні: одну, написану спеціально для Ялинки, та іншу, яка вже була готовою. Ялинка вибрала другу. Що стосується аранжування і манери виконання, то я в ці справи не втручався – Ліза сама вирішувала, що має бути і як, сама обговорювала стилістику і звучання зі своїми музикантами, яких, до речі, дуже хвалить».
 

Следите за нашими новостями в соцсетях: Viva! в Facebook и ВКонтакте

На съемках новой режиссерской работы Анджелина Джоли не успевала поесть
Предыдущий материал

На съемках новой режиссерской работы Анджелина Джоли не успевала поесть

Роузи Хантингтон-Уайтли в новой фотосессии
Следующий материал

Элегантная и соблазнительная Роузи Хантингтон-Уайтли в новой фотосессии

Новости партнеров

Загрузка...