У мережі з’явився кліп на саундтрек до сімейної комедії «Крашанка»

Крашанка
Головним саундтреком сімейної комедії стала пісня «СкаСка» українського гурту «Вперше Чую». Дивіться фільм з 25 квітня в кіно.

У мережі з’явився кліп на саундтрек до сімейної комедії «Крашанка» — пісню «СкаСка» гурту «Вперше Чую». Для зйомок відео весь акторський склад стрічки зібрався знову: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Артур Логай, Людмила Загорська, Михайло Пулянський, Евген Сенчуков, Ігор Портянко. Пісню виконав соліст гурту Григорій Вагапов. А крім того, у кліпі можна побачити кадри з самого фільму. Режисером кліпу виступив Тарас Дудар.

Стрічка «Крашанка» розповідає про родину Забіяк. Дві сестри та брат давно поїхали з родинного гнізда та припинили спілкуватися. Проте повномасштабне вторгнення та тривога за батька зібрали їх знову в сімейному будинку напередодні Великодня. У всіх родичів свої плани на життя, погляди та звички, за ці роки вони геть віддалилися, але обставини змушують їх прийняти нових себе… А поки батько будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну.

Соліст «Вперше Чую» Григорій Вагапов розповів, що з режисером комедії Тарасом Дударем давно знайомий на Фейсбуці. Саме там Тарас звернув увагу на цю його пісню та запропонував використати у фільмі, на що співак радо погодився. У стрічці лунатиме кілька пісень гурту — які саме, дізнавайтеся з 25 квітня у кіно.

«Цей фільм – можливість для мене в якомусь розумінні повернутися до мистецтва. Буває так, коли починаєш робити якісь правильні речі, то і Всесвіт починає допомагати в багатьох моментах», — коментує Вагапов, який останні роки активно залучений в обороні країни.

Акторка Даша Легейда, яка зіграла у «Крашанці» одну з сестер, поділилася своїми враженнями про пісню та фільм:

«Я щойно переглядала пару кадрів під саундтрек до нашого фільму і прямо плакала. Я не можу стримати своїх почуттів. Як на мене, така рефлексія – це важливо. Вона світла, дуже щемлива, дуже глибока, сумна, але з надією на світле майбутнє. Тобто ти плачеш, але віриш в те, що все буде добре. Це кіно про єднання, якого, як на мене, зараз нам не вистачає. І це те єднання, яке ми маємо виховувати в нас самих, в оточуючих, у глядача, який буде приходити на наше кіно».

Актор Артур Логай додає: «Мені здається, що ця пісня підходить фільму. І до настрою, і для того, щоби в хорошому сенсі «розкачати» внутрішній стан людей. Цей фільм світлий, він залишить в людях якесь тепло. Можливо, не на довгий час, а на короткий, але так життя у нас відбувається — короткими шматочками. І якщо в кожного з них буде щось тепле і світле, то хай буде, так людям буде краще».

 

Читайте також

Вийшов трейлер сімейної комедії «Крашанка» з Бокланом, Жураківською, Гладких та Легейдою

Вийшов трейлер сімейної комедії «Крашанка» з Бокланом, Жураківською, Гладких та Легейдою

Зірки на допремʼєрному показі фільму «Лишайся онлайн»

Зірки на допремʼєрному показі фільму «Лишайся онлайн»

Ґодзілла та Конґ: Нова імперія
Попередній матеріал

Епічна битва триває: у прокат вийшов фільм «Ґодзілла та Конґ: Нова імперія»

Відома дата виходу фільму «Любов, брехня та кровопролиття» з Крістен Стюарт у головній ролі
Наступний матеріал

Відома дата виходу фільму «Любов, брехня та кровопролиття» з Крістен Стюарт у головній ролі

Новини партнерів